Wielki powrót Wtorkowego Kubełka KFC

wielki-powrot-wtorkowego-kubelka-kfc-1612889515.jpg

Od dziś, kultowy Wtorkowy Kubełek KFC powraca i jest ponownie dostępny w restauracjach KFC w całej Polsce. Za jedyne 14,95 zł można delektować się aż 14 kawałkami chrupiącego kurczaka w sekretnej panierce autorstwa Colonela Sandersa, założyciela marki KFC.  Oferta dostępna jest w opcji na wynos. To doskonała okazja by cieszyć się karnawałem i pretekst, by spotkać się – nawet jeśli wciąż wirtualnie – z najbliższymi przy aromatycznym kubełku KFC.

W przyszłym roku słynny kubełek KFC, pełen pysznych kawałków kurczaka, będzie świętować swoje 65 urodziny. Wtorkowy Kubełek, mimo że zdecydowanie młodszy, od samego początku stał się jedną z najpilniej wyczekiwanych ofert przez fanów KFC. To zdecydowanie jedno z ulubionych dań wielbicieli chrupiącego szaleństwa. Dziś nadal nie możemy spotkać się w restauracji by spędzić czas z przyjaciółmi, na szczęście nieustająco możemy zamówić Wtorkowy Kubełek KFC na wynos i umilić sobie wtorkowy, śnieżny dzień. A z przyjaciółmi zobaczyć się online i cieszyć się wspólnymi chwilami. W końcu mamy karnawał!

W promocyjnym kubełku znajdziemy 3 kawałki polędwiczek z kurczaka Hot&Spicy, 1 kawałek klasycznego kurczaka Kentucky w aromatycznej panierce na bazie 11 ziół, 8 wyjątkowo chrupkich, pokrytych superpikantną panierką skrzydełek - Hot Wings oraz 2 kawałki delikatnych polędwiczek z kurczaka – Stripsów.

Oferta Wtorkowy Kubełek jest dostępna na wynos we wszystkich restauracjach KFC na terenie całej Polski oraz w Drive Thru. Wszystkie dania dostępne w KFC, w tym także Wtorkowy Kubełek, można także łatwo i bezpiecznie zamówić wcześniej poprzez funkcjonalność w aplikacji - KFC Collect a następnie odebrać w najwygodniejszej dla siebie porze we wskazanej restauracji, w Drive Thru lub – po wybraniu opcji „Parking PickUp” – otrzymać zamówienie prosto do swojego samochodu.

Nie zwlekaj i już dziś wpadnij do KFC po chrupiącego kurczaka za jedyne 14,95 zł. Promocja Wtorkowy Kubełek obowiązuje we wszystkie wtorki począwszy od 9 lutego 2021 r. do odwołania.