Farouk Systems w barwach jesieni

farouk-systems-w-barwach-jesieni

New York City to limitowana seria 8 profesjonalnych lakierów do paznokci marki Farouk Systems, która powstała przy udziale naukowców z NASA. Lakiery w barwach jesieni pojawią się na półkach sklepów internetowych i salonów kosmetycznych już w połowie listopada.

Farouk Systems, producent profesjonalnych produktów do stylizacji włosów i paznokci inspiruje na jesień. Seria 8 nowych kolorów lakierów do paznokci: Snow Agnels in Central Park, Subway to Wallstreet, Late Night Dinner in Soho, Crazy Cab Ride on Broadway, Ferry to Lady Liberty, Night Lights on Time Square, Carriage Ride to Radio City, My Cornerstone in Manhattan to nowa propozycja producenta.

Inspiracją jesienno-zimowej kolekcji New York City są naturalne, pastelowe odcienie jesieni. Lakiery łatwo się rozprowadza, dobrze kryją powierzchnię płytki paznokcia i szybko schną.

New York City CHI Ceramic Nail Lacquer to linia profesjonalnych lakierów do paznokci, wyposażonej w zaawansowaną amerykańską technologię i ceramikę CHI 44. Specjalna podkładowa warstwa z ceramiki CHI 44 powoduje trwałe przyleganie i eliminuje odpryskiwanie lakieru. Dodatkowe zastosowanie nanotechnologii pomaga zwalczyć bakterie i grzyby.

Naturalny jedwab zwiększa połysk, odżywia płytkę paznokcia i ułatwia nakładanie lakieru. Ponadto, lakiery zawierają filtry UV chroniące kolor przed blaknięciem, przedłużając jego świeżość i nie zawierają szkodliwych dla zdrowia składników jak Formaldehyd, Toluen i DBP.

Cena lakieru New York City CHI Ceramic Nail Lacquer: 39,00zł