Outspoken by Fergie Avon - zapach dla kobiet

outspoken-by-fergie-avon-zapach-dla-kobiet

Owocem współpracy wyjątkowej wokalistki Fergie oraz otwartej na potrzeby wszystkich kobiet marki Avon jest zniewalająca woda perfumowana Outspoken by Fergie. Debiut perfumeryjny artystki to efekt jej poszukiwań nowych sposobów wyrażania siebie i własnej osobowości. Zapach ucieleśnia jej unikalny charakter i magnetyczny urok. Otul się szokująco śmiałym zapachem i poczuj niczym nieskrępowaną siłę. Wyraź to! Dokładnie tak jak myślisz!

Fergie - niezwykle utalentowana artystka spełniająca się nie tylko jako piosenkarka, ale również jako autorka tekstów, projektantka mody oraz aktorka – zamienia w złoto, wszystko czego się dotknie. Odważna, wierna swoim ideałom wokalistka potrafi skupić na sobie uwagę wszystkich. Urzeka ona nie tylko swoim talentem, ale również elektryzuje magnetyczną osobowością. Jest pewną siebie, niezależną i pełną pozytywnej energii kobietą, która dzięki swej sile i determinacji staje się inspiracją dla wielu kobiet. Pozwala uwierzyć, że marzenia mogą stać się rzeczywistością, wystarczy tylko chcieć. Emanująca kobiecością ikona stylu nie boi się żadnych wyzwań, także tych najśmielszych.
Współpraca Fergie i marki Avon zaowocowała stworzeniem wyjątkowego, oddziałującego na wszystkie zmysły zapachu. To także - nowy dla wokalistki - sposób na wyrażenie własnej osobowości. „Współpraca z Avonem to dla mnie ogromna radość… Nieustannie poszukuję nowych sposobów wyrażania własnej osobowości, a poprzez kompozycję zapachową mogę o swojej oryginalności i pewności siebie opowiedzieć moim fanom i klientkom Avonu” – mówi Fergie.

Woda perfumowana sygnowana nazwiskiem artystki to uwodzicielska kompozycja kwiatowo
- owocowa, która w pełni oddaje niesamowity charakter Fergie. Wyjątkową mieszankę tworzy szokująco śmiała konfrontacja mrożonej jeżyny oraz ultra kobiecej tuberozy. Całość doprawiona jest wyrazistym aromatem skóry. Niezwykle odważne nuty głowy pobudzają wszelkie zmysły, podczas gdy kobiece kwiatowe nuty serca kontrastują z seksowną nutą bazy.

Emanujący niezależnością zapach zamknięto w eleganckim ciemnofioletowym flakonie, który wieńczy stylowa nakrętka inspirowana luksusową dekoracją z apartamentu ślubnego Fergie. Umieszczony na butelce oraz pudełku wzór wijącego się pnącza odzwierciedla kreatywną, wyrazistą osobowość autorki.
Outspoken by Fergie to idealny zapach dla spontanicznych, niezależnych kobiet, które nie boją się odważnie stawiać czoła wszelkim życiowym wyzwaniom. Po prostu wyraź to!

Kategoria zapachowa : kwiatowo-owocowa
Nuta głowy : karambola, mrożona jagoda, dziki szafran
Nuta serca : tuberoza, nocny jaśmin, passiflora
Nuta głębi : skóra, heban, dymny wetiwer

Pojemność: 50 ml
Cena: 85 PLN