Podkład hamujący starzenie

podklad-hamujacy-starzenie

Estée Lauder Resilience Lift Extreme Radiant Lifting Makeup SPF 15 to nowy podkład hamujący proces starzenia, który nawilża, rozświetla i ujędrnienia skórę przez cały dzień.

Dzięki zaawansowanej technologii stopniowego uwalniania wilgoci opracowanej przez firmę Estée Lauder, Resilience Lift Extreme Radiant Lifting Makeup SPF 15 przynosi wysuszonej skórze natychmiastową ulgę zapewniając jej całodniowe nawilżenie, rozświetlenie i ujędrnienie, sprawiając, że skóra jest napięta i odprężona przez cały dzień.
Jędrna, napięta, nawilżona...

Dodatkowo, nowa i udoskonalona formuła typu olej w wodzie ma lżejszą konsystencję, która sprawia, że podkład rozprowadza się łatwo i równomiernie, zapewniając promienne wykończenie, dzięki któremu skóra jest wygładzona, rozświetlona i odzyskuje utracony blask. Rezultatem jest skóra, która natychmiast staje się jędrna, napięta, nawilżona i promienista.

Zawierająca specjalnie opracowany kwas hialuronowy - prawdziwy magnes wilgoci, formuła eliminuje powstające w ciągu dnia wysuszenie skóry, które sprawia, że drobne bruzdy stają się widoczne, stopniowo reagując na potrzeby skóry przez cały dzień.

Kochające skórę składniki, takie jak ceramidy, działają razem z kwasem hialuronowym, pozwalając zaspokoić szczególne potrzeby skóry w średnim wieku i zapewniają nieustające nawilżenie skóry dojrzałej, którego tak potrzebuje, sprawiając, że przez cały dzień jest odprężona i gwarantując idealne wykończenie, które utrzymuje się przez cały dzień.
Młodzieńczo rozświetlona

Nowa, specjalna mieszanka materiałów optycznych, fachowo wybrana ze względu na ich wyjątkowe zdolności odbijania na skórze w średnim wieku, zapewnia natychmiastowe rozświetlenie i długotrwały blask. Przywrócone zostaje świeże, delikatne, młodzieńcze rozświetlenie.

Dostępny w 6 naturalnych odcieniach od ciepłego, przez neutralny do chłodnego. Trwała formuła Resilience Lift Extreme Radiant Lifting Makeup's umożliwia nakładanie kilku warstw podkładu zapewniając skórze luksusowe krycie średnie do pełnego.

Cena: 175 zł (30 ml).