Elegancja i zmysłowość by Christina Aguilera Royal Desire

elegancja-i-zmyslowosc-by-christina-aguilera-royal-desire

Christina Aguilera Royal Desire to zapach, który emanuje elegancją i zmysłowością, dając kobiecie poczucie luksusu.

To zapach dla kobiet, które uwielbiają czuć się atrakcyjnie i wyjątkowo.
- Poprzez ten zapach chciałam uzyskać prawdziwie zmysłowe doświadczenie- mówi Christina. - Każdego dnia dać kobietom chwilę dla siebie, kiedy mogą czuć się seksowne i piękne, emanując zmysłową, królewską elegancją.

Zapach

Christina Aguilera Royal Desire to orientalne połączenie nut owocowych, intensywnych nut kwiatowych i ciepłych zmysłowych tonów, tworzących atmosferę luksusu.
Nuta głowy to woń pysznej czarnej porzeczki, odzwierciedlająca miłość Christiny do Japonii, oraz nuty owocu cytrusowego yuzu.

Nuta serca to symfonia brzmień kwiatowych przywołująca obraz i zapach bukietu kwiatów. Nuty lilii, kapryfolium i róży przeplatają się z lekkimi pudrowymi tonami irysa, dając poczucie przepychu.
Baza emanuje ciepłem dzięki nutom piżma, którego woń jest jednym z ulubionych zapachów Christiny, charakterystycznym dla tworzonych przez nią linii perfum.

Flakon

Wszystkie elementy zostały zaprojektowane tak, aby wywołać uczucie luksusu i królewskiej godności - począwszy od połączenia kolorów czekoladowego brązu i delikatnego różu aż do królewskiego wzoru na flakonie. Opakowanie ma wygląd prezentu przewiązanego piękną wstążką z kokardą.

Jednym z ulubionych elementów Christiny jest srebrna zawieszka na każdym flakonie w czterech wyjątkowych kształtach, w tym serduszka z monogramem, wachlarza, kwiatu lilii oraz ust, którą można nosić na łańcuszku lub bransoletce.
Produkty

Woda perfumowana 15ml - 69 zł; 30ml - 102 zł; 50ml - 143 zł; 100ml - 143 zł
Balsam do ciała 200ml - 55 zł
Żel pod prysznic 200ml - 51 zł
Dezodorant spray 150 ml - 51 zł