adidas: Trening dobrze dopasowany!

adidas-trening-dobrze-dopasowany

Znudziło Ci się tradycyjne zestawienie ubrań sportowych: koszulka i spodenki?
Aby tej jesieni czuć się zmotywowana do intensywnych treningów, nie możesz wyglądać monotonnie! Z myślą o wszystkich kobietach, które długie godziny spędzają na ćwiczeniach, prezentujemy body TECHFIT™ i buty Fluid Trainer z kolekcji adidas na jesień/zima 2011.


Po wakacjach zostało już tylko wspomnienie, dlatego w tym sezonie pokażemy Ci, jak wydobyć pokłady ukrytej energii, aby nie poddać się jesiennej chandrze! Próbowałaś już wszystkiego – topów, koszulek, sportowych staników, legginsów i krótkich szortów. Ciągle poszukujesz czegoś, co odpowiadałoby intensywnym ćwiczeniom, a zarazem wyglądało rewelacyjnie! W kolekcji jesień/zima 2011, adidas prezentuje bardzo kobiece i dopasowane body TECHFIT™ oraz elastyczne buty Fluid Trainer, w których poczujesz nieustający przypływ słonecznych fluidów!

Twoje body...

Przełam nudę i wypróbuj jednoczęściowe body adidas TECHFIT™ z kolekcji jesień/zima 2011! Odzież TECHFIT™ zapewniając odpowiednią kompresję, przyspiesza regenerację mięśni i pozwala na zwiększenie wytrzymałości. Dokładne dopasowanie, gwarantuje kompresję i wsparcie tam, gdzie tego najbardziej potrzebujesz. Body wykonano z miękkiej tkaniny CLIMALITE®, która aktywnie odprowadza ciepło i pot z powierzchni skóry. Komfort ćwiczeń zapewniają brak szwów i drobne marszczenia pod biustem. Opaski Powerbands zadbają o Twoją postawę, a subtelne ramiączka i złoty wzór na plecach sprawią, że strój nabierze przyciągającego oko blasku.

   


W Twoim rytmie

Szukasz siły napędzającej Twój trening? Teraz odnajdziesz ją w designerskiej kolorystyce
i unikatowych wzorach damskich butów adidas Fluid Trainer. Specjalnie zaprojektowana lekka podeszwa z charakterystycznymi żłobieniami zapewnia stopom swobodę ruchów. Wygodne i elastyczne buty wykonane z miękkiego nabuku, poruszają się w indywidualnym rytmie Twojego treningu. Pozwól sobie na pełny komfort podczas intensywnych ćwiczeń z adidas.

 

Więcej informacji o kolekcji na www.adidas.com

Ceny:

Body adidas TSFL Hug A-I-O – 229 PLN

Buty Fluid Trainer – 349 PLN