Move&Play platforma gier ruchowo–edukacyjnych online

move-play-platforma-gier-ruchowo-edukacyjnych-online

Firma Energizer wierzy, że każdy może mieć pozytywny wpływ na swoje otoczenie…nawet najmłodsi. Z myślą o dzieciach Energizer stworzył platformę z ruchowymi i edukacyjnymi grami online – Move&Play. Gry w przystępny i interaktywny sposób uczą, jakie są źródła energii i jak ją oszczędzać. Platforma oparta jest na idei rozszerzonej rzeczywistości, gdzie gracz steruje ruchami swojego ciała. Tym samym, dzieci ruszają się i skaczą wyzwalając swoją energię na www.energizerplay.com.

Energizer, światowy lider rozwiązań w zakresie przenośnej energii, realizuje swoją misję i zachęca do pozytywnych zmian w naszym otoczeniu. „W firmie Energizer wierzymy, że każdy człowiek powinien mieć możliwość wywierania pozytywnego wpływu na swoje otoczenie – to właśnie jest „positivenergy”, którą chcemy przekazywać również najmłodszym”- mówi Marcin Hrehorowicz, Energizer Trade Marketing Manager. W duchu tej idei firma przygotowała platformę gier ruchowo-edukacyjnych online - Move&Play. Platforma Energizer Move&Play to gry online, które uczą dzieci, jakie są źródła energii i jaki jest ich wpływ na otoczenie. Dodatkowo, dzieci dowiadują się jak oszczędzać i efektywnie zarządzać energią ze środowiska.

Gry zostały zaprojektowane w oparciu o ideę „rozszerzonej rzeczywistości” (augumented reality), gdzie osoba używa ruchów własnego ciała do sterowania w grze. Dzięki takiemu rozwiązaniu gracz otrzymuje efekt zbliżony do tego, uzyskiwanego w Xbox Kinect czy Nintendo Wii. „Energizer Move&Play to przyjazne w obsłudze i interaktywne gry, które zapewniają dziecku ruch przed komputerem i wyzwalają jego energię” – dodaje Marcin Hrehorowicz.

W promocyjnych bateriach firmy Energizer[i] znajduje się specjalny kod dostępu, który umożliwia dostęp do platformy Move&Play. Każdy kolejny kod otwiera nowe możliwości.  Dostępne są również wersje gier demo, gdzie bez specjalnego kodu każdy może wypróbować grę. „Wystarczy tylko komputer podłączony do internetu oraz kamerka internetowa, aby znaleźć się w świecie Move&Play” – mówi Bartosz Michałowski, CEO Pro-Creation, firmy, która przygotowała platformę Move&Play.

„Chcieliśmy, aby nasze gry inspirowały najmłodszych do pozytywnych zachowań. Gry są idealne dla osób już od 4 do 104 roku życia - edukacyjne, interaktywne, bez elementów agresji. Move&Play to przede wszystkim świetna rozrywka, rozbudowane scenariusze z wciągającą grafiką, która z pewnością zainteresuje również dorosłych” – mówi pomysłodawca projektu, Marcin Hrehorowicz.

W Move&Play można poznać robota Zerr, który zbiera pozytywną energię lub zostać pilotem supernowoczesnego samolotu zasilanego energią słoneczną. Dla fanów wodnych sportów Move&Play przygotował grę, gdzie można się udać w niezapomniany rejs żaglowcem lub w podróż do fantastycznych krain z Panem Energizerem. Na wielbicieli czworonogów czekają wirtualne zwierzaki - E-kotek i Robo-smok, którymi można się zaopiekować.

Ruszaj się i poznawaj, jak oszczędzać energię![i] Baterie Energizer Base, AA, AAA, opakowania 4 sztukowe; Energizer Ultra+, AA,AAA, opakowania 4 sztukowe, Energizer Maximum, AA, AAA, opakowania 2, 4 sztukowe.