Płatki 6 Zbóż marki Halina – mix zbożowej doskonałości

platki-6-zboz-marki-halina-mix-zbozowej-doskonalosci

Płatki 6 Zbóż marki Halina to połączenie sześciu rodzajów zbóż najwyższej jakości, będących skarbnicą wartości odżywczych. Wyjątkowo dobrane składniki zapewniają niepowtarzalny smak produktu oraz dostarczają wielu kulinarnych walorów, które z powodzeniem można wykorzystać w przyrządzaniu zdrowych i smacznych posiłków.
Marka Halina oferuje konsumentom mieszankę Płatki 6 Zbóż, w składzie której znajdują się: płatki owsiane, jęczmienne, pszenne i żytnie, siemię lniane oraz poping z amarantusa. Każdy rodzaj zboża wnosi do kompozycji charakterystyczny smak i składniki odżywcze, umożliwiające przygotowanie zbilansowanego posiłku dla całej rodziny.

Mix sześciu rodzajów zbóż od marki Halina to źródło składników istotnych w prawidłowo skomponowanej diecie. Płatki 6 zbóż są źródłem błonnika pokarmowego, tiaminy, kwasu foliowego, magnezu i żelaza.

Delikatne i chrupiące Płatki 6 zbóż marki Halina sprawdzą się jako pożywne śniadanie
w formie owsianki lub dodatek do jogurtu, kefiru czy maślanki. Stanowią świetne uzupełnienie zup i soków owocowych, a nawet… składnik panierek do mięsa. Z powodzeniem można wykorzystać je do przyrządzenia dietetycznych ciast i ciasteczek oraz zagęszczania domowych zup i przecierów. Płatki 6 zbóż urozmaicą smak i konsystencję pieczonego w domu chleba.

Producent:       Sawex Foods Sp. z o.o.
Marka:             
Halina
Produkt:         
Płatki 6 zbóż
Gramatura:     
0,4 kg
Cena det.:        4,00 - 4,50 pln