Bułka tarta od firmy Krawpak, dla odżywiających się świadomie

bulka-tarta-od-firmy-krawpak-dla-odzywiajacych-sie-swiadomie

Przygotowując zdrowy posiłek każdy składnik, wchodzący w jego skład ma znaczenie. Nie wystarczy skupić się tylko na głównych ingredientach, dodatki także są istotne - nawet bułka tarta powinna pochodzić z najlepszych źródeł i sprawdzonych surowców.

Krawpak prezentuje nowość w swojej ofercie - Bułkę tartą razową w opakowaniu 400 gramowym, która powstaje na skutek przetarcia bułek wypiekanych z mąki razowej w piekarni na terenie firmy, co gwarantuje najwyższą jakość tego produktu.

Bułka tarta – kulinarny niezbędnik
Krawpak to rodzinne przedsiębiorstwo z Tomaszowa Lubelskiego, które od 1990 roku działa na rynku konfekcjonowanych, sypkich artykułów spożywczych. Staranny dobór składników i działanie nastawione na dbałość o jakość produktów, zyskały firmie FPHU Krawpak rzeszę zadowolonych klientów. Bułka tarta razowa w naszej tradycji kulinarnej jest jednym z tych artykułów spożywczych, którego jak cukru, soli czy mąki w kuchni zabraknąć nie może. Bułka tarta cieszy się bowiem wszechstronnym zastosowaniem. Wykorzystywana między innymi jako składnik panierki, zwiększa walory smakowe, wizualne i zapachowe filetom rybnym, mięsnym i krokietom. Używa się jej również do posypywania formy na ciasta, co zapobiega przywieraniu wypieku. Dodanie bułki tartej do zmielonego mięsa zwiększa natomiast jego spoistość i gęstość. Skoro jest ona wyrobem  tak często używanym w naszej kuchni  powinniśmy zwrócić  szczególną uwagę, aby składała się ze zdrowych i najlepszej jakości produktów, takich jak mąka razowa.

Z mąki razowej –  dla zdrowia
Bułka tarta powstaje wskutek zmielenia bądź starcia suchego pieczywa. Proces technologiczny nie jest skomplikowany, dużo bardziej istotny jest wybór surowca. Firma Krawpak, aby mieć pewność, że w mieszance nie znajdą się niechciane dodatki, sama wypieka bułki, które następnie zostają przetarte. Mąka razowa oraz drożdże to jedyne składniki, z których wyrabiane jest ciasto. Jak wiadomo pieczywo razowe jest zdecydowanie zdrowsze od białego. Wyrabiane jest z mąki razowej, tzn. z wyprodukowanej przez jednorazowe ( stad nazwa: jeden raz,) grube zmielenie ziarna, dlatego często zawiera otręby i ma ciemniejsze zabarwienie niż mąka biała, która jest wielokrotnie przesiewana. Pieczywo razowe posiada większą ilość błonnika i związków mineralnych niż chleb biały – który jest wynikiem większego udział drobin pochodzących z łupin ziarna, gdzie gromadzą się te wartościowe składniki. Mamy wówczas pewność, że dostarczamy naszemu organizmowi wszystkiego co potrzebne do jego prawidłowego funkcjonowania  i dobrego samopoczucia. Warto zatem zwracać większą uwagę na to, co jemy i  wybierać produkty, takie jak razowa bułka tarta firmy Krawpak - nieprzetworzone i wyrabiane w tradycyjny sposób.

W ofercie firmy Krawpak odnajdziemy również inne rodzaje bułek tartych : Bułka kukurydziana, Bułka tarta luksusowa, Bułka tarta luksusowa gruba. Szeroki wybór, doskonała jakość, składniki pochodzące ze sprawdzonych źródeł dadzą gwarancję oryginalnych, pysznych i zdrowych posiłków.

Bułka tarta razowa :
Pojemność: 400 g
Cena brutto: 1,20 zł/ szt
Producent: FPHU Krawpak