Graj w „Był sobie człowiek”

graj-w-byl-sobie-czlowiek-1

Chcesz wybrać się w podróż do epoki paleolitu? Zastanawiasz się jak radził sobie w życiu codziennym Homo habilis, inaczej zwany pierwszym człowiekiem zręcznym? Marzysz o tym, by poznać początki gatunku Homo sapiens? Dzięki grze „Był sobie człowiek” - dostępnej w salonach Empik i na Empik.com - dowiesz się jak żyli ludzie epoki średniowiecza, a jak z czasów nowożytnych. Poznasz ich obyczaje w ekscytującej i pełnej nieoczekiwanych zwrotów akcji wyprawie.

„Był sobie człowiek” to nowa gra edukacyjna stworzona na podstawie kultowego filmu Alberta Barille. By wystartować, przenosimy się aż 2 miliony lat wstecz. Gra polega na wędrówce przez historię rozwoju człowieka. Wędrujemy przez czasy prehistoryczne i starożytne do średniowiecza, potem renesansu, by przez XVIII i XIX wiek wkroczyć w czasy nam współczesne. Podczas wędrówki poznajemy zwyczaje ludzi z minionych epok, walczymy z atakującym niespodziewanie zbójem, ścieramy się w pojedynkach.

Celem edukacyjnej gry planszowej „Był sobie człowiek” jest zgromadzenie w jak najkrótszym czasie kompletu żetonów. Podczas pełnej emocji zabawy możesz liczyć na pomoc Mistrza i magiczny detektor odpowiedzi.

Gra jest przeznaczona dla graczy od 8 roku życia. Przewidziana liczba graczy to 2-4 osoby, a czas rozgrywki wynosi ok. 45 minut. Gra zalicza się do kategorii gier planszowych i towarzyskich.

Edukacyjna gra planszowa „Był sobie człowiek” jest dostępna we wszystkich salonach Empik w Polsce i w sklepie internetowym Empik.com: http://www.empik.com/hippocampus-byl-sobie-czlowiek-gra-edukacyjna-hippocampus,p1071384567,zabawki-p