Zatrzymaj czas dzięki The Essence – odmładzającej kuracji do twarzy marki La Mer

zatrzymaj-czas-dzieki-the-essence-odmladzajacej-kuracji-do-twarzy-marki-la-mer-1

Każda kobieta marzy o wiecznie pięknej i młodej cerze. Przez wieki zastanawiano się jak opóźnić oznaki starzenia się skóry i cofnąć czas. Marka La Mer opracowała produkt, który jest odpowiedzią na to pytanie -  silnie skoncentrowane serum do twarzy The Essence. To niezwykle luksusowa, trwająca 21 dni kuracja, która przynosi spektakularne efekty. Dzięki składnikom The Essence pozyskanym w niezwykle precyzyjnym i złożonym procesie biofermentacji, skóra zostaje zdecydowanie odmłodzona, staje się promienna i emanuje młodzieńczą witalnością.

 

The Essence – najbardziej ekskluzywny produkt marki La Mer – wydobywa z cery wszystko to, co najlepsze, minimalizuje wszelkie  widoczne oznaki starzenia się skóry i pozwala jej odrodzić się na nowo. Wszystko za sprawą fermentujących składników, które wypełniają skórę ochronnymi substancjami odżywczymi.

 

Kluczowe składniki:

·         Skoncentrowany The Miracle BrothTM – wyjątkowa kombinacja alg morskich, witamin i minerałów słynna ze swych właściwości antyoksydacyjnych, ochronnych i przeciwzapalnych.

·         The Dormancy FermentTMskładnik zawierający silne przeciwutleniacze i substancje łagodzące podrażnienia. Tworzy niewidzialną powłokę, która chroni skórę i tym samym wprowadza ją w stan głębokiego ukojenia, pozwala jej wypocząć i skoncentrować się na naturalnych zdolnościach regeneracyjnych.

  • The Mariponic FermentTM – wyciąg z lubczyka uprawianego w środowisku bogatym w wartości odżywcze, który pobudza aktywność metaboliczną. W wyniku tego, skóra wyzwala swe naturalne zasoby energetyczne i w pełni wykorzystuje swój potencjał.

 

Niezwykle silnie skoncentrowana formuła The Essence została zamknięta w trzech fiolkach, a całość umieszczono w kapsule, w której pole magnetyczne utrzymuje składniki aktywne w ciągłym ruchu. Dla uzyskania najlepszych efektów, luksusowy kosmetyk należy stosować na dzień i na noc (sześć porcji wymierzonych aplikatorem) pod krem pielęgnacyjny La Mer.

 

Pojemność: 3 ampułki (wystarcza na 3 tygodnie)

Cena: 8 900 PLN