Konkurs: Wygraj męską wodę toaletową TIGER Energy

konkurs-wygraj-meska-wode-toaletowa-tiger-energy-2

TIGER Energy – zapach dla ambitnych

Woda toaletowa TIGER Energy od Dariusza „Tigera” Michalczewskiego to jasny, męski komunikat: Wiem, czego chcę i jak to osiągnąć!

Boks to twarda szkoła życia. Wie o tym doskonale pięściarski czempion Dariusz „Tiger” Michalczewski, który na ringu nauczył się, że zwycięża tylko ten, kto potrafi wziąć sprawy w swoje ręce. Między linami jesteś sam i tylko od twoich decyzji zależy, czy padniesz na deski, przetrwasz do końcowego gongu, czy też brawurowo znokautujesz rywala. Chwila zawahania i… możesz przegrać wszystko. Podobnie jest w życiu. Jeśli mężczyzna chce odnieść sukces musi myśleć szybko, być zdecydowanym i podejmować skuteczne działania. Jednak umiejętności, wiedza, doświadczenie i sprawność to nie wszystko. Równie ważne jest wrażenie, które się wywołuje. – Na ringu zawsze starałem się wyglądać spokojnie, pewnie i zdecydowanie, wzbudzać respekt w przeciwniku i podziw publiczności. W biznesie i w życiu towarzyskim wizerunek jest jeszcze ważniejszy. Tutaj odpowiednia mina nie wystarczy. Gdy współtworzyłem zapach TIGER Energy, pragnąłem dać ambitnym mężczyznom narzędzie, dzięki któremu zbudują wizerunek odważnego, kreatywnego i przygotowanego na sukces faceta, który nie czeka na przypadek, ale zawsze bierze sprawy w swoje ręce – mówi Dariusz „Tiger” Michalczewski.

Ożywcza, niczym podmuch morskiej bryzy, woda toaletowa TIGER Energy to zapach pełen życia, świeży i motywujący do działania. Przywraca siły witalne i gwarantuje pewność siebie.

Męskie i damskie wody toaletowe TIGER znajdziesz w Hebe i Drogeriach Natura, a niebawem także w Rossmannie. Cena za 100 ml to ok. 45 zł.

Konkurs:

Odpowiedz na pytanie i wygraj męską wodę toaletową TIGER Energy.

Zasady konkursu są proste:

1. Zamieść w komentarzu do tego news’a odpowiedź na pytanie: Co daje Ci energię do działania?

Odpowiedź zamieść w komentarzu, podając w formularzu prawdziwe imię i adres e-mail (nie są widoczne dla innych).  Wpis po moderacji zostanie zamieszczony w serwisie.
Masz czas do 13 września 2013r. (piątek), do godz. 23:59.

2. W dniu 14 września Jury wybierze 5 najciekawszych odpowiedzi i nagrodzi zwycięzców męską wodą toaletową TIGER Energy.


Sponsorem nagród w konkursie jest firma Lambre.

Więcej informacji o zapachach TIGER znajdziesz na:
https://www.facebook.com/TigerCosmetics