Konkurs: Słodki smak wspomnień

konkurs-slodki-smak-wspomnien

Podaruj swoim dziadkom, z okazji ich święta, wyjątkowy prezent – swój czas i uwagę. Wpadnij z życzeniami i ciepłym uśmiechem na herbatkę i domowe ciasto prosto z piekarnika, jakie robi tylko babcia! Pamięć o najbliższych to największy skarb, o który dbamy coraz mniej, gdy na głowie tysiąc spraw.


Zatrzymaj się na chwilę i wróć wspomnieniami do czasów, gdy byłeś dzieckiem, a dom dziadków pachniał najlepszą szarlotką na świecie. Magię minionych chwil możesz przywołać sam. Sięgnij po babciny przepis i tradycyjne składniki, na przykład margarynę Palma z Murzynkiem, w charakterystycznej złotej obwolucie, której receptura ma 40 lat!


Weź udział w konkursie i wygraj tacę z wkładem chłodzącym  i pokrywą, ufundowaną przez Spółkę „Bielmar”, producenta margaryny Palma z Murzynkiem.

Pytanie konkursowe: Napisz, jakie ciasto było/jest popisowym wypiekiem Twojej babci?

Odpowiedz zamieść w komentarzu, podając w formularzu prawdziwe imię i adres e-mail (nie są widoczne dla innych).  Wpis po moderacji zostanie zamieszczony w serwisie.
Masz czas do godz. 23:59 dnia 31 stycznia 2013r. (piątek).

2. W dniu 1 lutego Jury wybierze 2 uczestników, którzy udzielili odpowiedzi na powyższe pytanie i nagrodzi tacą z wkładem chłodzącym  i pokrywą, ufundowaną przez Spółkę „Bielmar”, producenta margaryny Palma z Murzynkiem.

 

Palma z Murzynkiem Z.T. „Bielmar” to pełnotłusta (80% tłuszczu) margaryna kulinarna na bazie oleju palmowego, komponowana według tej samej receptury od 40 lat. Zawiera ukwaszone mleko, witaminy A, D3 oraz naturalną witaminę E. Nadaje ciastu pożądaną konsystencję i kruchość, zapewnia też dłuższą świeżość. Doskonale sprawdza się także jako podstawa mas, kremów i polew. Dostępna w kostkach o gramaturze 250 g, w sugerowanej cenie det. ok. 2 zł/szt.

 

 

Laureatem konkursu zostały:
Danuta oraz Katarzyna (otrzymały wiadomość e-mail o wygranej). GRATULUJEMY!