Biżuteria Domu Jubilerskiego A&A

bizuteria-domu-jubilerskiego-a-a-1

A&A Dom Jubilerski, to marka z ponad 200-letnią tradycją jubilerską.

Biżuteria tworzona jest przez mistrzów złotnictwa i jubilerów, którzy za każdym razem powołują do życia małe dzieła sztuki. Ręczne wykończenie napełnia biżuterię historią i duszą oraz podkreśla jej wyjątkowość. Różnorodność materiałów oraz kamieni sprawia, że nikt nie przejdzie obojętnie obok wystawy pracowni A&A.


Skąd mistrzowie biorą inspiracje do tworzenia nowych dzieł? Z piękna otaczającego nas świata. Morze, rośliny, zwierzęta, a nawet polska historia mogą być doskonałymi motywami na biżuterię. Kolekcja KONSTELACJA jest świetnym przykładem na to, że zodiakowe konstelacje gwiazd mogą być doskonałym wzorem na biżuterię.

Jednak nie są one stworzone jedynie, aby lśnić i zachwycać. A&A Dom Jubilerski od lat wspiera wydarzenia kulturalne, sztukę oraz fundacje, między innymi pomaga podopiecznym Kliniki \"Budzik\", Fundacji \"Akogo?\". Czy zatem istnieje coś lepszego niż połączenie piękna, miłości i ofiarności? Zaglądając do salonów A&A znajdziecie na to pytanie odpowiedź.

Konstelacje A&A – magia gwiazd na co dzień.
A&A Dom Jubilerski w swojej kolekcji KONSTELACJE ma dwanaście gwiazdozbiorów odpowiadających znakom zodiaku. Eleganckie, klasyczne, a zarazem kunsztowne – takie są KONSTELACJE wykonane przez mistrzów jubilerskich A&A, którzy każdemu dziełu nadaj duszę i odpowiednią symbolikę. Zatem biżuteria z tej kolekcji jest nie tylko ozdobą, ale również talizmanem.

PODARUJĘ CI GWIAZDKĘ Z NIEBA, to myśl przewodnia magicznej kolekcji KONSTELACJE A&A.