Walentynkowe CIN&CIN dla Niej i dla Niego

walentynkowe-cin-cin-dla-niej-i-dla-niego-1

Dobre wino i róża to dwa klasyczne triki, które nawet najbardziej zwyczajny wieczór zmienią w magiczne święto zakochanych.

Dlatego 13 i 14 lutego w 20 najlepszych sieciowych marketach marka CIN&CIN rozda ponad tysiąc róż.


CIN&CIN - ekspert od tworzenia odpowiedniego nastroju na walentynkowy wieczór poleca wykorzystanie czerwonych i różowych bąbelków zamkniętych w ponętnych, smukłych butelkach. Co wybrać? Delikatne CIN&CIN Rose czy kuszące CIN&CIN Rosso ? A może czas na przełamanie schematów. Barmani marki CIN&CIN przygotowali propozycję dwóch walentynkowych drinków dla Niej i dla Niego:

Dla Niej od Niego - Red Orange
- 80 ml Cin&Cin Rosso
- 120 ml soku z czerwonej pomarańczy
- Plaster pomarańczy

Do szklanki wlewamy Cin&Cin Rosso, dodajemy kilka kostek lodu oraz plaster pomarańczy do dekoracji.

Dla Niego od Niej - RedCIN
- 40ml CIN & CIN Rosso
- 20ml białego rumu
- Sprite
- 4 plasterki limonki

Do szklanki wlewamy Cin&Cin Rosso, biały rum, wrzucamy plasterki  limonki i kostki lodu, uzupełniamy Sprite\'m.

W ten dzień nie można też zapomnieć o róży. Jedna z legend o początkach Walentynek opowiada, jak spacerujący biskup Walenty zobaczył kłócącą się młodą parę, podszedł do nich, podarował im różę i zaproponował, aby trzymali ją równocześnie w swoich rękach. Młodzi po chwili oddalili się pogodzeni.

13 i 14 lutego w 20 najlepszych sklepach sieci Carrefour, Real, Leclerc i Auchan w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie, Rzeszowie, Łodzi, Toruniu, Bydgoszczy, Olsztynie, Zabrzu, Komornikach i Bronowicach czerwone róże rozdawać będą uskrzydlone hostessy-kusicielki CIN&CIN. Pojawią się na specjalnych walentynkowych ekspozycjach i będę inspirować do celebrowania święta zakochanych razem z niezwykłą mocą CIN&CIN.

CIN&CIN oraz róża od CIN&CIN - to wystarczy, aby walentynkowy wieczór we dwoje nasycił Wasze zmysły. Bo nie ma CIN CIN  bez CIN&CIN!