Walentynki po królewsku

walentynki-po-krolewsku-1

Walentynki, święto obchodzone 14 lutego, zbliża się wielkimi krokami. Jedni je uwielbiają, drudzy nie widzą w nim nic wyjątkowego.

Natomiast sami zakochani prześcigają się w wymyślaniu coraz to  nowszych pomysłów, na spędzenia tego jedynego w swoim rodzaju dnia.


Ponad połowa Polaków deklaruje, że zamierza szczególnie uczcić Walentynki. Do najczęściej wybieranych prezentów - wg sondażu CBOS* - niezmienne od kilku lat należą kartki okazjonalne i kwiaty. Również romantyczna kolacja króluje na liście atrakcji 14 lutego. Ale co ciekawe, są też tacy, którzy chcą aby ich druga połówka na długo zapamiętała ten dzień…  i tak do ekstremalnych pomysłów walentynkowych możemy zaliczyć skoki na bungee, przejazdy szybkimi autami czy nawet romantyczne skoki ze spadochronem.

Nawet jeżeli tego dnia zakochani pochłonięci są codziennymi obowiązkami, to większość z nich i tak znajduje tego dnia czas na  romantyczną kolację we dwoje. Szukając odpowiedniego miejsca na ten wyjątkowy wieczór warto sprawdzić zaplecze dodatkowych atrakcji danego miejsca. Hotele i SPA prześcigają się w propozycjach dedykowanych zakochanym, więc naprawdę jest w czym wybierać. Królewskie Walentynki proponuje swoim gościom kompleks pałacowy Sobienie Królewskie Golf&Country Club. Tu każdy znajdzie coś dla siebie! Malownicze miejsce położone w okolicach Warszawy kusi nie tylko pięknymi krajobrazami, ale również bogatym zapleczem. Na zakochanych 14 lutego czeka kolacja przy świecach, butelka wina, basen i profesjonalne SPA,  gdzie zakochani mogą poddać się zbiegowi masażu dla dwojga. Do dyspozycji gości pozostają także apartamenty pałacowe, gdzie rano zakochani otrzymają królewskie śniadanie.

A Wy macie już pomysł na tegoroczne Święto Zakochanych?