WedLove – nowe praliny Wedel

wedlove-nowe-praliny-wedel-1

W ciągu roku jest wiele okazji by powiedzieć „kocham”, „lubię” czy po prostu „dziękuję”. Czasem, by wyrazić swoje emocje nie potrzeba specjalnej okazji, a wystarczy drobny gest. Dlatego zawsze, gdy myślisz o kimś, kto jest dla Ciebie ważny i chcesz po prostu sprawić mu przyjemność, podaruj mu nowe praliny od marki Wedel.


W codziennym zgiełku i natłoku spraw zapominamy często o uczuciach, którymi darzymy naszych bliskich – rodzinę, przyjaciół. Warto zatrzymać się na chwilę i znaleźć sposób, by powiedzieć im, jak wiele dla nas znaczą. Nowy rok niesie mnóstwo wyjątkowych okazji: Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Ojca itp.  Ale może wcale nie potrzeba do tego żadnego święta …?

Jeśli chcesz pokazać swoje emocje bliskiej osobie, tak by poczuła się naprawdę niezwykle, wybierz nowe praliny od Wedla, dwuwarstwowe czekoladki w kształcie serca, które zachwycają oryginalnym smakiemi uroczym wyglądem. Na mlecznej poduszce z chrupiącymi płatkami karmelowymi ułożony jest słodki, rozpływający się w ustach karmel,a całość otula niepowtarzalna wedlowska czekolada mleczna.

Cena około 10 zł.