Intensywny kolor i zdrowe włosy!

intensywny-kolor-i-zdrowe-wlosy-1

Proste, kręcone, cienkie czy grube wszystkie wymagają intensywnej pielęgnacji po zimie. Wiosna to doskonały moment by zaprowadzić ład na głowie i pozbawione blasku włosy przywrócić do życia.

Szalona metamofroza czy zabawa kolorem? To z pewnością możliwe z  szamponetką Ryana i farbą Revia firmy Verona Products Professional. Kosmetyki odświeżają kolor nadając włosom zdrowy połysk, a kompleks substancji aktywnych chroni struktuję włosów dbając o ich kondycję.


Szampony koloryzujące Ryana to nie tylko efektowne kolory – to także wygoda i bezpieczeństwo stosowania. Kosmetyki te nie zawierają amoniaku i utleniaczy, są szybkie i proste w użyciu. Dzięki zawartym w nich proteinom jedwabiu i aloesowi, włosy są zregenerowane, stają się miękkie i elastyczne. Co więcej, olśniewający kolor, który zyskują po zabiegu utrzymuje się od 4 do 6 myć. Szamponetki mogą być stosowane zamiennie z farbą Revia – włosy wciąż będą pełne blasku bez obciążania!

Szampony koloryzujące Ryana dostępne są w 10 kolorach: Naturalny blond, Rubin, Wiśnia, Kasztan, Jasny brąz, Brąz ,Gorzka czekolada, Ciemny brąz , Hebanowa czerń, Granatowa czerń

Pojemność Szamponetek: 30 ml
Cena: ok.  3,20 zł


Farby REVIA firmy Verona Products Professional stworzono w oparciu o najwyższej jakości barwniki, wyróżniające się wyjątkową trwałością. W recepturze kosmetyku wykorzystano kompleks substancji aktywnych, które chronią strukturę włosów oraz dbają o ich kondycję. W skład kompleksu wchodzą m. in.: proteiny pszenicy (o właściwościach odżywczych), silikon (odpowiedzialny za gładkość i połysk) oraz aminokwasy (gwarantujące nawilżenie włosa od wewnątrz). Dzięki takiej kompozycji składników, włosy po farbowaniu nie są przesuszone, stają się elastyczne, miękkie i delikatne w dotyku. Innowacyjne farby REVIA mają postać emulsji o strukturze ciekłych kryształów, dzięki czemu krem koloryzujący wykazuje zwiększoną stabilność oraz pozytywną estetykę. Struktura ciekłych kryształów zapewnia efektywniejsze wnikanie barwnika w głąb włosa. W rezultacie kolor jest bardziej trwały. Farby Revia zawierają BIO RESTORE COMPLEX™, który został stworzony wyłącznie ze składników wzmacniających, zapewniających intensywną odbudowę i głębokie odżywienie włosów farbowanych. Wzbogaca włókna włosowe w składniki oraz czynniki odżywcze dla przywrócenia nawilżenia i blasku włosom dzień po dniu. Farby REVIA równomiernie barwią wszystkie partie włosów, nadając im jednolity, żywy kolor oraz efektowny połysk. Skutecznie kryją również włosy siwe. Wyróżnia je komfort aplikacji – szybko i łatwo rozprowadzają się na włosach i nie spływają z nich. Efekt farbowania jest wyjątkowo trwały – pomimo wielokrotnego mycia, barwa włosów pozostaje na długo bardzo intensywna.

Farby REVIA zostały nagrodzone dwiema, prestiżowymi nagrodami – Qltowy Kosmetyk 2012 oraz Przebój FMCG 2012, które potwierdzają przychylność i zaufanie Konsumentów.

W kolekcji znajduje się 15 tonacji kolorystycznych: Platynowy blond (nr 1), Rozświetlony blond (nr 2), Złocisty blond (nr 3), Naturalny blond (nr 4), Ciemny blond (nr 5), Mahoń (nr 6), Rubin (nr 7), Wiśnia (nr 8), Dzika śliwa (nr 9), Orzech laskowy (nr 10), Jasny brąz (nr 11), Gorzka czekolada (nr 12), Ciemny brąz (nr 13), Granatowa czerń (14), Hebanowa czerń (nr 15).

Pojemność farb: krem koloryzujący 50 ml, balsam 20 ml
Cena: ok.  8,50 zł