Dla kobiet wielkość ma znaczenie

dla-kobiet-wielkosc-ma-znaczenie-1

KAZAM – nowa europejska marka produkująca smartfony wprowadza na rynek ośmiordzeniowy telefon dla kobiet z dużym, 5,5 calowym wyświetlaczem...

KAZAM Tornado2 5.5 - wierząc, że dla pań zarówno wielkość jak i jakość mają znaczenie.


KAZAM – nowa marka produkująca smartfony jako pierwsza w Polsce udostępnia do sprzedaży ośmiordzeniowe urządzenia - KAZAM Tornado2 5.5, który spełniają najważniejsze funkcje mobilnego biura i centrum rozrywki. Duży, 5.5 calowy wyświetlacz pozwala cieszyć się jeszcze lepszą jakością zdjęć, wykonanych jedną z dwóch kamer. Kamerą główną o rozdzielczości 13 Mpix uwiecznimy najciekawsze momenty życia naszych bliskich, a przez przednią  o rozdzielczości 5 Mpix porozmawiamy przez Skype z bliskimi.

Ośmiordzeniowy procesor i  system Android 4.2.2, sprawiają, że oglądanie filmów, granie w gry czy działanie wyszukanych aplikacji jest płynne i odbywa się bez zakłóceń. Dzięki temu nie tracimy czasu, którego zawsze kobietom brakuje. Dodatkowo KAZAM Tornado2 5.5 jest wyposażony w 2 gniazda na kartę SIM (Dual SIM), co pozwala oszczędzić miejsce w kobiecej torbie. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest korzystanie z dwóch numerów jednocześnie – prywatnego i służbowego w jednym urządzeniu, dodanie lokalnej karty SIM w trakcie podróży zagranicznych czy wykorzystanie jednej z kart tylko do transmisji danych. Obie karty są obsługiwane jednocześnie, co pozwala na ich przełączania bez wyłączania telefonu.

Marka KAZAM zadbała nie tylko o wnętrze, ale także o wygląd smartfona. Pomimo dużego wyświetlacza telefon nie przytłacza swoim rozmiarem. Jego smukła obudowa ułatwia stabilne trzymanie urządzenia w dłoni. Nowy smartfon KAZAM dostępny jest w kolorach czarnym i  białym.

Marka KAZAM w swojej ofercie posiada smartfony z wyświetlaczem od 4.5 do 6.0 cala, spośród których każda kobieta wybierze wielkość, którą lubi.