Poczuj najwyższą jakość higieny jamy ustnej

poczuj-najwyzsza-jakosc-higieny-jamy-ustnej-1

Oral-B przedstawia trzy szczoteczki manualne ze swojego portfolio: Oral-B 3D White Pro-Flex, Oral-B Complete 5 Ways Clean oraz Oral-B Complete Ultra Thin Bristles.

Każda z nich oferuje kompleksową ochronę jamy ustnej, dostosowaną do indywidualnych potrzeb.


Odpowiednia, codzienna higiena jamy ustnej to podstawa, by zachować zdrowe zęby i dziąsła oraz by cieszyć się pięknym, lśniącym uśmiechem. W ofercie Oral-B znajduje się szeroki wybór szczoteczek manualnych, które zaprojektowano, by nie tylko wspierały użytkowników w codziennych zabiegach pielęgnacyjnych jamy ustnej, ale również zaspokajały ich indywidualne potrzeby.

Dla tych, którzy poza usuwaniem płytki nazębnej, pragną przywrócić biel zębów, stworzono szczoteczkę Oral-B 3D White Pro-Flex. Jej główka ma elastyczne boki, które dopasowują się do kształtu zębów i dziąseł, by dokładnie wyczyścić wszystkie zagłębienia i kontury. Specjalnie zaprojektowane włókna, razem z funkcją Stain Eraser, usuwają do 90% przebarwień powierzchniowych i delikatnie polerują zęby, przywracając ich naturalną biel. Boczne włókna Pro-Flex dopasowują się do zębów, czyszcząc nawet te powierzchnie, które są trudno dostępne, pozostając jednocześnie delikatnymi dla dziąseł.

Osoby szukające skutecznego i kompleksowego czyszczenia jamy ustnej, powinny wypróbować Oral-B Complete 5 Ways Clean. Ta szczoteczka posiada aż pięć powierzchni czyszczących. Włókna Power Tip pozwalają na dokładne mycie trudno dostępnych  miejsc w jamie ustnej. Włókna czyszczące przestrzenie międzyzębowe pomagają w dokładnym usunięciu płytki nazębnej spomiędzy zębów. Centralna strefa czyszcząca szczoteczki usuwa przebarwienia powierzchniowe, odsłaniając naturalną biel zębów. Powierzchnia masująca pomaga zadbać nie tylko o zęby, ale także o dziąsła. Policzki i język to siedliska dużej liczby bakterii. By je delikatnie usunąć, szczoteczka Oral-B Complete 5 Ways Clean jest wyposażona w powierzchnię do czyszczenia języka i wewnętrznej strony policzków.

Oral-B Complete Ultra Thin Bristles to idealne rozwiązanie dla osób zwracających szczególną uwagę na czystość trudno dostępnych miejsc. Bardzo cienkie włókna szczoteczki są ułożone na główce na wielu poziomach, co pomaga w dokładnym czyszczeniu linii dziąseł. Dodatkowo, część włókien jest umieszczona na główce pod specjalnym kątem , dzięki czemu dokładnie czyszczą trudno dostępne miejsca w jamie ustnej, jak tylne zęby lub przestrzenie między nimi. Jednocześnie są one delikatne dla dziąseł i ich nie podrażniają. Szczoteczka jest również wyposażona w powierzchnię czyszczącą język, która oczyszcza go z bakterii i zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.

Ceny szczoteczek manualnych Oral-B:
- Szczoteczka Oral-B 3D White Pro-Flex – 18,49 zł
- Szczoteczka Oral-B Complete 5 Ways Clean – 13,99 zł
- Szczoteczka Oral-B Ultra Thin Bristles - 13,99 zł