Chroń swój kolor!

chron-swoj-kolor-1

Dopiero co zafarbowałaś włosy na ulubiony kolor i już martwisz się, że szybko wypłowieje? Koniec z tym. Marka JOICO postanowiła zadbać o fanki farbowania i przygotowała dla nich wyjątkowe zestawy do pielęgnacji włosów po koloryzacji, które dzięki pięknym opakowaniom nadają się także idealnie na prezent.


Zestaw K-PAK COLOR THERAPY przeznaczony do farbowanych, ale osłabionych, uwrażliwionych i zniszczonych włosów zawiera szampon i odżywkę oraz olejek.
Produkty z tej linii blokują zewnętrzną warstwę łusek włosa zatrzymując kolor na dłużej. Włosy odzyskują siłę, elastyczność i odporność, a pożądany kolor pozostaje zachowany na długo.
Cena: ok. 120zł

Zestaw COLOR ENDURE do włosów farbowanych zawiera szampon i odżywkę oraz olejek, który chroni i wzmacnia kolor odbudowując przy tym uszkodzone włókna włosów.
Nowa, wolna od siarczanów formuła produktów z linii COLOR ENDURE chroni czystość koloru oraz zapobiega płowieniu i zmianom tonacji. Kosmetyki polecane są zwłaszcza do pielęgnacji włosów w odcieniach czerwieni i miedzi. Idealne są także podczas wakacji, kiedy kolor jest narażony na negatywne działanie promieni słonecznych i wody morskiej.
Cena: ok. 110zł

Zestawy dostępne wyłącznie w salonach fryzjerskich oraz w autoryzowanych sklepach internetowych JOICO na http://joicopolska.pl/sprzedaz-internetowa.