Słodka Wielkanoc z Lindt Maitre Chocolatier

slodka-wielkanoc-z-lindt-maitre-chocolatier-1

Wielkanoc to czas szczególny. Wiosenny, rodzinny, radosny i kolorowy. Marka Lindt przygotowała specjalnie na tę wyjątkową okazję Złotego Zajączka, który udekoruje świąteczny stół, ubarwi koszyczki wielkanocne, będzie słodkim upominkiem, ucieszy podniebienia nie tylko najmłodszych miłośników słodkich pyszności.


Święta Wielkanocne to czas wiosenny, kolorowy i radosny. Pisanki czy bazie, wiele jest symboli, które przypominają nam o zbliżających się świętach. Na dworze widać już pierwsze oznaki wiosny, dzieci z zapałem dekorują jajka, które potem stanowić będą jedną z wielu dekoracji wielkanocnych. W niektórych regionach Polski ze świętami wiąże się także bardzo miły zwyczaj. Zajączek wielkanocny przynosi na tę okazję drobne prezenty.
W tym roku Maitres Chocolatiers Lindt przygotowali wiele świątecznych specjałów, a wśród nich najważniejszy - Złoty Zajączek Lindt. Stworzony z wyśmienitej, mlecznej czekolady, ma niepowtarzalny kształt i unikalny dzwoneczek. Zajączek zaspokoi gusta najbardziej wymagających miłośników czekolady. Może być słodkim i miłym upominkiem świątecznym dla najmłodszych i dorosłych, niespodzianką znalezioną na trawie w ogrodzie. Ponadto będzie uroczą, złotą dekoracją koszyków wielkanocnych, a także doda klimatu świątecznego na stole.  

Gold Bunny Milk 100g – 13,99 zł