Samsung SMART Camera WB35F i WB50F dostępne w Polsce

samsung-smart-camera-wb35f-i-wb50f-dostepne-w-polsce-1

Firma Samsung wprowadziła na polski rynek dwa nowe aparaty z serii WB. WB35F to poręczny, kompaktowy aparat z 12-krotnym zoomem optycznym i 16-megapikselową matrycą CCD umożliwiającą rejestrację ostrych zdjęć o niezwykle żywych barwach. Model WB50F wyposażono dodatkowo w odchylaną lampę błyskową, która pozwala na uzyskiwanie miękko i naturalnie doświetlonych ujęć.


Dzięki zaawansowanym technologiom łączności NFC i Wi-Fi udostępnianie zdjęć z nowych aparatów serii WB jest teraz jeszcze łatwiejsze. Innowacyjna funkcja Tag & Go pozwala zsynchronizować aparat ze smartfonem przez zetknięcie obu urządzeń. Następnie mogą one ze sobą współpracować bez potrzeby dalszej konfiguracji, z wykorzystaniem licznych funkcji wspierających wygodne przesyłanie i udostępnianie zdjęć, a także tworzenie kopii zapasowych. Photo Beam błyskawicznie wysyła fotografie wyświetlane na ekranie aparatu do smartfona, a Auto Share automatycznie tworzy zapasowe kopie zdjęć bezpośrednio po ich zrobieniu. Z kolei funkcja Remote View Finder pozwala fotografowi sterować aparatem za pośrednictwem smartfona, a Mobile Link umożliwia selekcję zdjęć przed ich przesłaniem do smartfona, wspomagając organizację obrazów. Ścisła współpraca aparatu ze smartfonem oferuje łączność najnowszej generacji, a w rezultacie łatwiejszą i przyjemniejszą wymianę zdjęć oraz filmów.

WB35F i WB50F posiadają w standardzie zarówno tryby Smart Mode jak też funkcję Smart Auto. Tryby Smart Mode umożliwiają wykorzystanie licznych zindywidualizowanych ustawień aparatu, podczas gdy funkcja Smart Auto automatycznie korzysta z tych ustawień po przeprowadzeniu analizy warunków fotografowania. Połączenie szerokich możliwości aparatu z kreatywnością użytkownika pozwala uzyskać zdumiewające rezultaty.

Stylowe aparaty Samsung WB35F i WB50F zaprojektowano z myślą o fotografach ceniących wyrafinowaną estetykę. Są one dostępne w czterech kolorach (białym, czarnym i czerwonym). Ich płaska obudowa z pewnością przypadnie do gustu osobom, dla których aparat powinien nie tylko robić dobre zdjęcia, ale także być modnym dodatkiem. Z kolei ekran LCD o przekątnej 2,7 cala (WB35F) i 3 cale (WB50F) zapewnia intuicyjną nawigację, dzięki czemu użytkownik może skoncentrować się na fotografowaniu, edycji i udostępnianiu najciekawszych chwil swojego życia.

Sugerowane ceny detaliczne (brutto):

SMART Camera WB50F – 749 zł

SMART Camera WB35F – 619 zł