Wielkanocne menu

wielkanocne-menu-1

Stworzenie menu na cały wielkanocny okres to nie lada wyzwanie. W ten szczególny, świąteczny czas każda gospodyni pragnie zaspokoić podniebienia zarówno domowników, jak i przybyłych gości. Wielkanocne dania to nie tylko słodkości. Oprócz niezliczonych wypieków: drożdżowych bab, lukrowanych mazurków i różnego rodzaju serników, na świątecznych stołach obowiązkowe są rozmaicie przyrządzone mięsa i wędliny.


Jak tradycja każe nie powinno zabraknąć chociażby szynek. W tej roli doskonale sprawdzą się wędliny firmy Nove, takie jak Szynka zrazowa oraz Szynka zrazowa z tłuszczem  z linii Natura. Podane z sosami: chrzanowym, śliwkowym czy jogurtowo-ziołowym z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym smakoszom. Tradycyjny, wielkanocny żurek lub biały barszcz będzie jeszcze lepiej smakował jeśli wkroimy do niego naturalną wędlinę.
Dodając Kiełbasę Długą bądź Kiełbasę Krótką z linii Natura firmy Nove, które nie zawierają sztucznych konserwantów, dodatków z „E” na początku, a także glutenu, sprawimy, że nasz żurek uzyska niepowtarzalny smak i aromat. Na świątecznym stole nie powinno też zabraknąć smacznego mięsa. Na szczególną uwagą zasługuje schab, który możemy podać na wiele sposobów. Biesiadnicy z pewnością chętnie spróbują stworzonego przy użyciu naturalnych ekstraktów i wyciągów, wyselekcjonowanych żywych kultur bakterii i aceroli Schabu wędzonego z linii Natura firmy Nove.