Książka o partnerze Shakiry już w sprzedaży!

ksiazka-o-partnerze-shakiry-juz-w-sprzedazy-1

Chcesz poznać sekrety związku Shakiry i Gerarda Piqué? Interesuję Cię, jak się poznali? 21 maja, na półkach księgarń w całej Polsce, zadebiutowała książka pt. „Gerard Piqué. Urodzony na Camp Nou”.
– Odsłaniam kulisy związku „Geriego” i Shakiry. To bardzo interesująca historia – przyznaje autor książki, komentator piłkarski telewizji Sportklub Polska i felietonista portalu FCBarca.com, Mateusz Bystrzycki.


W 2008 roku, ku zdumieniu mediów i kibiców z całego świata, odradzająca się FC Barcelona zainwestowała 5 milionów euro, aby pozyskać zawodnika rezerw Manchesteru United, Gerarda Piqué. Katalończyk wracał więc do macierzystego klubu, który wypuścił go w świat wielkiego futbolu. Piqué z miejsca wniósł do drużyny zupełnie nową jakość. Sześć trofeów w pierwszym roku obecności na Camp Nou nie pozostawiało złudzeń – miejsce na środku defensywy „Blaugrany” czekało właśnie na niego.

- W ciągu zaledwie kilku lat Piqué przebył drogę z ławki rezerwowych Manchesteru United do zdobycia z reprezentacją Hiszpanii Mistrzostwa Świata. Wykonany przez Katalończyka postęp był tyleż imponujący, co niespodziewany. Gerard reprezentował Hiszpanię w sześciu kategoriach juniorskich, a także miał za sobą udane wypożyczenie do Realu Saragossa, ale nikt nie przypuszczał, że tak szybko stanie się jednym z filarów „Pep Teamu”. O umiejętnościach Gerarda świadczą 22 drużynowe i 10 indywidualnych odznaczeń. Jego status jednego z najwybitniejszych i najbardziej utytułowanych obrońców w historii piłki nożnej jest niezagrożony – mówi autor książki „Gerard Piqué. Urodzony na Camp Nou”, Mateusz Bystrzycki.

Gerard Piqué to postać barwna, pełna energii i sprzeczności. Taka też jest jego biografia – przekrojowa, dygresyjna, napisana z prawdziwą pasją, z miłości do katalońskiego klubu.

- Związek z Shakirą sprawił, że Piqué – siłą rzeczy – wkroczył w świat celebryckiego przepychu. I choć na co dzień jest oddanym profesjonalistą, to jednak nie da się ukryć, że z dnia na dzień stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci na świecie. Jego związek z kolumbijską pop – gwiazdą elektryzuje miliony fanów na całym świecie. W książce „Gerard Piqué. Urodzony na Camp Nou” odsłaniam kulisy funkcjonowania jednej z najgorętszych par światowego show – biznesu – dodaje Bystrzycki.