Bezglutenowe brezle kukurydziane 3 PAULY

bezglutenowe-brezle-kukurydziane-3-pauly-1

Bezglutenowe brezle kukurydziane to nowość w rodzimej ofercie marki 3 PAULY, która od dziesięcioleci zajmuje się zaopatrzeniem europejskiego rynku w produkty dla konsumentów, którzy nie chcą bądź nie mogą stosować w swojej diecie 14 najpopularniejszych alergenów (m.in. gluten, laktoza, soja, orzechy etc.) .Produkty 3 PAULY to ponad sześćdziesiąt różnych rodzajów pieczywa, ciast i makaronów, właśnie wzbogaconych o kolejny przysmak do pochrupania.
    


Bezglutenowe brezle kukurydziane to zgrabne, chrupkie ciasteczka, przypominające wyglądem nasze popularne precelki. W odróżnieniu jednak od tych tradycyjnych, pszenno-sezamowych przekąsek, brezle kukurydziane 3 Pauly nie zawierają glutenu i laktozy, a w procesie technologicznym całkowicie wyeliminowano także śladowe nawet ilości orzechów, orzeszków ziemnych, sezamu czy łubinu.      Co istotne, informacja ta jest doskonale widoczna na opakowaniu, co niewątpliwie ułatwia sklepową orientację i gwarantuje beztroskie, przyjemne zakupy. Bezglutenowe brezle kukurydziane są w odpowiednim stopniu wypieczone, chrupiące i lekko solone. Wytwarzane są bez użycia genetycznie modyfikowanych składników, konserwantów ani barwników, a z poszanowaniem zasad zdrowego żywienia.
    
Niewielka, zgrabna paczuszka bez problemu znajdzie swoje miejsce w torebce zabieganej managerki zespołu, w sportowej torbie miłośniczki sportów, w plecaku pociechy, wybierającej się do szkoły, w aktówce poważnego szefa firmy czy kieszeni beztroskiego nastolatka. Niejeden raz uratuje ściskany głodem żołądek studenta spędzającego czas na uczelni. Bezglutenowe brezle kukurydziane 3 Pauly są uniwersalne i  przeznaczone dla każdego – niezależnie od wieku i problemów pokarmowych. 75-gramowa paczka to idealna porcja na jednorazowe chrupanie – niekoniecznie w samotności.

Marka: 3 PAULY
Pojemność: 75 g
Cena:  ok. 6,5 zł.
Importer: Victualia Saluber