Capitalne wakacje w teatrze!

capitalne-wakacje-w-teatrze-1

W wakacje będzie można obejrzeć przedpremierowe spektakle jesiennych hitów. W lipcu sztukę \"Między łóżkami\" (w obsadzie m.in. : Katarzyna Skrzynecka, Artur Barciś, Radosław Pazura) - to inteligentna komedia składająca się z sześciu historyjek, przedstawiających zabawne, ale również wzruszające losy mieszkańców pewnego prowincjonalnego miasteczka. Wszystko dzieje się w ciągu dwóch godzin, w sześciu różnych pokojach, w których głównym meblem jest łóżko. Bohaterowie to m.in. para 50-latków godzących się uprawiać sex na antenie radiowej, włamywacze zawodowiec i amator-księgowy, starzejąca się gwiazda rocka i jego młodociana fanka pragnąca przeżyć z nim ten pierwszy raz, szef clubu go-go, który musi zwolnić  nieudolną striptizerkę, taksówkarka bez zmysłu orientacji w terenie i inni. W sumie 15 postaci granych brawurowo przez piątkę znakomitych aktorów. Doskonała zabawa, ale również refleksja i wzruszenie. Po prostu dobry teatr.


W sierpniu na deskach Capitolu widzowie będą mogli zobaczyć kolejny nowy spektakl -  \"Przekręt (nie) doskonały czyli kto widział Pannę Flint?\" w świetnej obsadzie:  Joanna Moro, Łukasz Nowicki, Maja Bohosiewicz, Dorota Chotecka, Jacek Kopczyński i inni. \"Przekręt...\" to esencja brytyjskiego humoru! Inteligentna, pełna wdzięku, świetnie skonstruowana komedia obyczajowa, która od premiery w Theatre Royal Windsor w 1984 roku praktycznie nie schodzi z afisza. Trudno bowiem o bardziej aktualny i wiecznie żywy temat niż PODATKI! Rozliczenia podatkowe spędzają bowiem sen z powiek nawet najbardziej praworządnemu obywatelowi, a hasło \"Urząd Skarbowy\" powoduje zimne dreszcze! O wielkich przekrętach i ich \"bohaterach\" czytamy na pierwszych stronach gazet z oburzeniem i... zazdrością. Jak przechytrzyć Skarbówkę? Gdzie uciec, by nie dosięgły nas macki Fiskusa? Co zrobić, by nie oddać urzędnikom swoich mniej lub bardziej ciężko zarobionych pieniędzy? Może widzowie znajdą podpowiedź po obejrzeniu tego spektaklu?
Reklama

Oprócz tego, w repertuarze także spektakle już widzom znane i cieszące się dużym zainteresowaniem:  \"Goło i wesoło\", \"Wariatka\", \"Dwie połówki pomarańczy\", \"Kiedy kota nie ma\", \"Klimakterium... i już\", \"Klimakterium 2, czyli menopauzy szał\", \"Dzikie żądze\".

Wakacyjny repertuar dostępny na www.teatrcapitol.biletyna.pl