Edycje limitowane czekolad Goplana i wafelków Grześki

edycje-limitowane-czekolad-goplana-i-wafelkow-grzeski-1

Marki Goplana i Grześki po raz kolejny zaskakują ciekawymi nowościami. Na sezon jesienno-zimowy przygotowały limitowane czekolady z nadzieniami pralin Solidarności oraz wafelki Grześki w posypce.  


Jesienią i zimą, gdy dni są coraz krótsze, a pogoda w kratkę, przydatne są wszelkie pomysły, które dodadzą energii i poprawią nastrój. Ponure wieczory warto sobie osłodzić drobnymi przyjemnościami. Z pomocą przychodzą marki Goplana i Grześki, które przygotowały specjalne limitowane edycje produktów.

Standardową ofertę Goplany uzupełniają nowe czekolady z nadzieniami popularnych pralin Solidarności: Śliwka Nałęczowska i Pistachio. Pierwsza z nich to czekolada deserowa z kremem śliwkowym, druga to czekolada mleczna z kremem o smaku pistacjowym. Kuszące duety doskonałego nadzienia i aksamitnej czekolady tworzą wyjątkowo harmonijne kompozycje. To doskonałe propozycje na co dzień oraz spotkania w gronie najbliższych.

Limitowaną propozycję marki Grześki stanowi wafelek impulsowy z kremem o smaku czekoladowym, posypany orzeszkami arachidowymi w czekoladzie. Grześki z orzeszkami arachidowymi to przekąska, której nie sposób się oprzeć. Wafel w posypce zaspokoi mały apetyt, doda energii i zapewni chwilę beztroskiej przyjemności.

Marka Goplana:
Czekolada Śliwka Nałęczowska 90 g / 3,48 zł
Czekolada Pistachio 90 g / 3,48 zł
Marka Grześki:
Grześki z orzeszkami arachidowymi 35 g / 1,09 zł