Kwintesencja luksusowych olejków - Elixir Ultime od Kérastase

kwintesencja-luksusowych-olejkow-elixir-ultime-od-k-rastase-1

W 2015 roku odmieniony design wynosi Elixir Ultime na wyżyny luksusowej pielęgnacji włosów: pozycja ikony wzmocniona przez luksusowe, nowe opakowanie, osiągnięcia technologiczne, najnowsze odkrycie Oléo-mgiełki do włosów cienkich - nowy, szyty na miarę upiększający gest pielęgnacji z wykorzystaniem olejków.


Połączenie wysokiej skuteczności z niezwykle zmysłowym doświadczeniem. Oléo-Complexe to cudowne osiągnięcie technologiczne, nasycone czterema legendarnymi olejkami.

Elixir Ultime zamknięty jest teraz w szlachetnym flakonie wykonanym ze szkła. Tylko ten wspaniały surowiec pozwala swobodnie i przejrzyście sławić wspaniałą zawartość, zachowując jednocześnie jej czystość.

Szkło, którego tłumaczenie w języku greckim to kryształ, a w Biblii diament, zawsze stanowiło wyraz luksusu i kunsztu. Dmuchane, cięte czy modelowane, stanowi ulubiony surowiec projektantów.

Tylko szkło może nadać nowe oblicze opakowaniu olejku Elixir Ultime. Marka Kérastase opracowała specyficzne opakowanie dla tego uwielbianego produktu i nadała mu takie właściwości, które podkreślają wyjątkowość eliksiru.

1. Elixir Ultime Uniwersalny olejek pielęgnacyjny
Właściwa formuła, ta oryginalna. Ciesząca się ogromnym zainteresowaniem ikona bazuje na wymarzonej formule Oléo-Complex. Cztery z najrzadziej spotykanych, najwspanialszych olejków, wybranych dzięki długiemu procesowi selekcji (olejek kukurydziany, pracaxi, arganowy i kameliowy), rozdrobnionych i zmieszanych, tworzą niezwykle zmysłowy eliksir.

W niezwykle wyrafinowanym szkle olejek ujawnia swoje technologiczne sekrety :

- 71% więcej blasku,

- Ochrona termiczna aż do 230°,

- Działanie przeciw wilgoci przez 24 godziny,

- Lepsza odporność na łamliwość i zmniejszenie, rozdwojonych końcówek,

- Włosy są łatwiejsze w rozczesywaniu i szybciej schną.

2. Czysty blask, bujna objętość: objętość nawet dla włosów cienkich
Dział Zaawansowanych Badań L’Oréal jeszcze bardziej rozwinął swoją ekspertyzę i opracował pierwszą Oléo-mgiełkę do włosów cienkich. Wspaniałe połączenie Intra-Cylane, jednej z ważniejszych cząsteczek stworzonych przez L’Oréal, z olejkami szlachetnymi pozwoliło stworzyć dwufazową, ultralekką formułę, która stanowi istotę tej rewolucji.

Zakmnięte w luksusowym szkle Intra-Cylane wnika do wnętrzna włókna, by tworzyć silną, elastyczną sieć cząsteczkową, która zwiększy grubość i objętość włosów.

Hybrydowa formuła olejku i mgiełki, połączenie fazy wodnej i olejowej, zapewnia zarówno odżywienie, jak i objętość. Mgiełka uwalnia nasycone mikrokrople dla optymalnej objętości, pełen blasku efekt końcowy i sprężyste włosy bez ich obciążania.

3. Nowy gest, który uzupełnia Upiększający rytuał z wykorzystaniem olejków, doskonale dopasowany do cienkich włosów
Odżywka upiększająca Elixir Ultime z wykorzystaniem olejków: lżejszy sposób na dogłębne odżywienie włosów i ułatwienie ich rozczesywania. Olejki uniwersalne przemieniają się w lekki, zmysłowy złoty krem, który ułatwia rozczesywanie włosów, otula włókno kosmetyczną powłoką i spłukuje się bez obciążania włosów.

Po spłukaniu włosy są odżywione, lekkie i aksamitne o wspaniałym blasku. Nowy gest ukazuje niezwykłą lekkość olejków.