Odkryj trzy sposoby na piękne rzęsy pełne objętości

odkryj-trzy-sposoby-na-piekne-rzesy-pelne-objetosci-1

Eveline wprowadza linię trzech nowych tuszy, z których każdy nadaje rzęsom objętość w inny sposób. Możesz wybrać pomiędzy werjsami Curl Up, WonderShow oraz Glamour.


Curl Up - Podkręć objętość!
Specjalnie wyprofilowana szczoteczka Double Brush™ pozwoli na intensywne podkręcenie nawet najmniejszej rzęsy. Już od pierwszego pociągnięcia rzęsy są intensywnie podkręcone, uniesione, wydłużone i pełne wyjątkowej objętości. Dzięki elastycznej formule maskara umożliwia łatwą i precyzyjną aplikację kolejnych warstw tuszu, idealnie pokrywając rzęsy na całej długości. Tusz nie kruszy się, nie pozostawia grudek i nie skleja rzęs.

WonderShow - Urzekająca objętość rzęs dla zmysłowego spojrzenia!
Maskara WoderShow Volume fenomenalnie zwiększa objętość rzęs bez obciążania i sklejania. Zaawansowana formuła tuszu zawiera naturalne woski, składniki aktywne i witaminę E, które dogłębnie pielęgnują, nawilżają i wygładzają rzęsy. Smukła, modelująca szczoteczka Bold&Flexy Brush™ idealnie dopasowuje się do linii rzęs, pozwalając na równomierną i precyzyjną aplikację kolejnych warstw tuszu. Dzięki temu rzęsy stają się natychmiastowo gęstsze, uniesione i pełne objętości.

Gęste i pełne objętości rzęsy w stylu Glamour!
Super pogrubiający tusz, który precyzyjnie rozdziela i podkreśla rzęsy, nadając im spektakularną objętość. Precyzyjna elastyczna szczoteczka Perfect Brush™ otula każdą rzęsę warstwą lśniącej czerni, zapewniając podwójną objętość i maksymalne wydłużenie, bez grudek i bez sklejania. Formuła wzbogacona o naturalne woski które są odporne na działanie wysokich temperatur, przedłużają trwałość makijażu i przeciwdziałają kruszeniu się tuszu. Natomiast składniki nawilżające odżywiają i kondycjonują rzęsy.

Cena: 17,99 PLN