Cienie Little Round Pot Bourjois

cienie-little-round-pot-bourjois-1330x2481.jpg
Dla wielu z nas wypiekane cienie zamknięte w okrągłych pudełeczkach przypominających francuskie makaroniki - Little Round Pot - są kultowym produktem marki.


Ich nowa, odświeżona wersja jest połączeniem lekkiego, a zarazem szykownego stylu nowoczesnej paryżanki z niepowtarzalnym efektem makijażu w trzech modnych wersjach Nude. Gdy weźmiesz je do ręki, najpierw zobaczysz nową, lekką i zabawną, srebrną grafikę Bourjois  z frywolnie przekrzywionym "J" oznaczającym radość (franc. joie). Otwarte pudełeczko odsłania z pozoru znany, wypiekany cień, ale w zupełnie nowej odsłonie! Jest delikatny jak krem i ma subtelną pudrową konsystencję:
- 6 wspaniałych kolorów - każdy w modnej wersji nude! Nowoczesne, sensualne...proste, eleganckie i wydajne cienie w rozmiarze: 1,7 g wystarczają na aż 700 aplikacji.  
- 12 godzin trwałości
- 3 modne efekty wykończenia - cienie Little Round Pot są dostępne w wersji matowej, perłowej lub połyskującej ze świetlistymi drobinkami. Zewnętrzne opakowanie idealnie odzwierciedla kolor i efekt, jaki osiągniemy używając produktu ukrytego w środku.

2 sposoby aplikacji:
- na sucho - cień równomiernie i niezwykle łatwo rozprowadza się na całej powierzchni powieki, dając efekt subtelnego koloru.
- na mokro - może być używany do rysowania precyzyjnych linii i pozwala uzyskać efekt eyelinera.

Cena: 39,99 zł / 1,7g