Strategia pięknych stóp na wiosnę

strategia-pieknych-stop-na-wiosne

Nadszedł czas, w którym zrzucamy z siebie ciężkie obuwie i chętniej odkrywamy nasze nogi. W okresie jesienno-zimowym często zapominamy o ich regularnej pielęgnacji. Delia Cosmetics przygotowała strategię zabiegów pielęgnacyjnych, które sprawią, że nasze stopy będą pięknie i zadbane. Oto kilka prostych trików, które można stosować w domu. Ciesz się wiosną i latem z Delia Cosmetics!

Rady specjalistów Delia Cosmetics:

 1. Przynajmniej raz w tygodniu wykonaj kąpiel z dodatkiem Ziołowej soli do stóp z ekstraktem
  z dzikiej mięty lub Musujących kulek Good Foot.
  Zrelaksujesz się, zmiękczysz naskórek
  i przygotujesz stopy do dalszych zabiegów. Codzienne kąpiele mogą stosować osoby, których stopy narażone są na nadmierny ucisk w ciągu dnia, szczególnie po dużym wysiłku fizycznym. Zabieg doskonale sprawdza się po długim chodzeniu na wysokich obcasach.
 2. Po kąpieli – przy pomocyPumeksu w kremie Good Foot – wykonaj peeling. Najlepszy efekt uzyskuje się na osuszonych stopach, masując je do momentu wchłonięcia kremu. Po spłukaniu resztek pumeksu drobne zrogowacenia są usunięte, a stopy stają się wyjątkowo gładkie
   i odświeżone.
 3. Codziennie przez kilka minut masuj stopy kremem. Najlepszy do codziennej pielęgnacji jest 
  Krem odżywczo-regenerujący Good Foot.
 4. W przypadku uciążliwych dolegliwości, w zależności od problemu, stosuj preparaty specjalistyczne – Krem regulator potliwości lub Krem regenerujący popękane pięty Good Foot.
 5. Serum regenerująco-zmiękczające 25% mocznika Good Foot*to SOS dla skóry stóp. Stosowane regularnie, pozwala pozbyć się uciążliwych zrogowaceń. Podczas kuracji serum konieczne jest wykonywanie peelingu przy pomocy Pumeksu w kremie Good Foot.

* Mocznik działa intensywnie nawilżająco i regenerująco na skore, a przy 25% stężeniu, dodatkowo wspomaga proces złuszczania.

 

SOS dla nietypowych dolegliwości! Częstym problemem stóp są modzele – trudne do usunięcia żółte zrogowacenia, powstałe na skutek długotrwałego ucisku. Fluid zmiękczający modzele i twardą skórę stóp Good Foot zapobiega tym dolegliwościom. Zadowalający efekt można uzyskać przy właściwej pielęgnacji i regularnym masowaniu zmienionej skóry z użyciem fluidu. Dla osób, których paznokcie są żółte lub zszarzałe, Delia Cosmetics przygotowała System wybielający paznokcie Good Foot, składający się z dwóch preparatów – rozjaśniającego i utwardzającego. Satysfakcjonujący efekt można uzyskać już po pierwszym zastosowaniu.

 

Produkty do pielęgnacji stóp z linii Good Foot od Delia Cosmetics:

Delia Cosmetics Good Foot - odżywczo-regenerujący krem do stóp zapobiegający pękaniu pięt, Cena: 6,70/100g

Delia Cosmetics Good Food - krem do stóp z mocznikiem zapobiegający pękaniu pięt, Cena: 6,70 zł/100g

Delia Cosmetics Good Foot - krem do stóp – regulator nadmiernej potliwości, Cena: 6,70 zł/100g

Delia Cosmetics Good Foot – musujące kulki do stop, Cena: 7,60 zł/12szt.

Delia Cosmetics Good Foot -  fluid do stóp zmiękczający modzele, Cena: 11,90 zł/10ml

Delia Cosmetics Good Foot – system wybielający paznokcie, Cena: 14,30 zł/60ml

Delia Cosmetics Good Foot regenerująco-zmiękczające serum do stóp z 25% mocznikiem, Cena: 7,60/60ml

Delia Cosmetics Good Foot pumeks wygładzający do stóp w kremie, Cena: 7,60 zł/60ml

Producent: Delia Cosmetics

Marka: Delia Cosmetics