Mgiełka z ekologiczną wodą z owoców pomarańczy i komórkami macierzystymi – NOWOŚĆ W OFERCIE APIS NATURAL COSMETICS

mgielka-z-ekologiczna-woda-z-owocow-pomaranczy-i-komorkami-macierzystymi-–-nowosc-w-ofercie-apis-natural-cosmetics

APIS NATURAL COSMETICS to rodzinna firma, która specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości pielęgnacyjnych kosmetyków do twarzy i ciała. Od początku swojej ponad 26-letniej działalności firma niezmiennie stawia na wykorzystanie tylko naturalnych składników, których dobroczynna moc wydobywana jest za pomocą najnowocześniejszych technologii. Dla zmaksymalizowania efektywności działania kosmetyków, firma APIS współpracuje ściśle z placówkami naukowo-badawczymi, które nie tylko regularnie kontrolują skład preparatów, ale także nieustannie dążą do ich udoskonalenia. APIS NATURAL COSMETICS w swej ofercie posiada produkty przeznaczone zarówno do stosowania w gabinetach kosmetycznych, jak i do domowej pielęgnacji.

Mgiełka z ekologiczną wodą z owoców pomarańczy i komórkami macierzystymi marki APIS NATURAL COSMETICS to preparat przeznaczony do pielęgnacji każdego rodzaju cery wymagającej odświeżenia i głębokiego nawilżenia. Woda z owoców pomarańczy stanowiąca składnik produktu certyfikowana jest przez organizację Ecocert® - oficjalnie uznaną jednostkę kontrolującą, która potwierdza spełnianie wymogów dla produktów ekologicznych, będąc jednocześnie gwarantem najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Podczas gdy woda z pomarańczy wzmacnia barierę wodno-lipidową skóry, delikatnie napina i odświeża, roślinne komórki macierzyste CITRUSTEM™ wykazują działanie przeciwstarzeniowe. Reorganizują strukturę skóry właściwej poprawiając jej gęstość, a także zwiększają syntezę kolagenu i elastyny. Działanie produktu wzmocnione zostało poprzez zawartość kwasu hialuronowego, a także ekstrakt z aloesu, który dodatkowo wykazuje działanie  łagodzące i tonizujące.

Lekka, delikatna konsystencja produktu maksymalnie szybko wchłania się, nie pozostawiając tłustego filmu na twarzy. Cera natychmiast staje się promienna, napięta i rozświetlona. Mgiełka nadaje skórze młodszy wygląd i pomaga walczyć z efektami starzenia. Delikatny pomarańczowy aromat relaksuje i podnosi komfort stosowania.  

Mgiełka z ekologiczną wodą z owoców pomarańczy i komórkami macierzystymi APIS dostępna jest wygodnym, 150-ml opakowaniu z rozpylaczem, pozwalającym na łatwe i szybkie rozprowadzenie preparatu.

 

 www.apis-sklep.pl

www.apiscosmetics.pl

 

Producent: APIS Natural Cosmetics

Produkt:  APIS Mgiełka z ekologiczną wodą z owoców pomarańczy i komórkami macierzystymi 150 ml.

Cena: 18 zł