Słodkie nagrody z okazji 200-lecia produkcji we Włocławku

delecta

Historia zakładu, gdzie produkowane są wyroby pod marką Delecta sięga aż 1816 r. Trudno uwierzyć, że minęło już 200 lat! Wiele zmieniło się na przestrzeni tego czasu: fabryka, ludzie, produkty, ale jedno pozostało bez zmian - od lat Delecta dba o najwyższą jakość i naturalność produktów. Uważnie słucha konsumentów i odpowiada na ich potrzeby – tak, aby kuchnia była sercem każdego domu. Taka rocznica jest doskonałym powodem do świętowania, dlatego marka przygotowała nie lada niespodziankę dla wielbicieli słodkich wypieków.

W opakowaniach najpopularniejszych ciast i babeczek znajdziecie szablony do ich dekoracji. Kolekcję stworzycie kupując: Brownie, Krówkę, Babeczki Nadziane, Wuzetkę, Tiramisu lub Karpatkę.  W każdym opakowaniu jest jeden z czterech unikatowych szablonów. Dodatkowo w opakowaniach Karpatki znajdziecie także książeczkę z inspirującymi przepisami, pozwalającymi odkryć ten produkt na nowo.

Ciasta do pieczenia od Delecta świetnie sprawdzą się podczas rodzinnych uroczystości lub niezobowiązującego spotkania. Wystarczy odrobina chęci, aby przygotować dla bliskich „coś” pysznego ot tak… prosto z serca.

 

Zadanie konkursowe: 

 • Z okazji jubileuszu produkcji spożywczej, złóż marce Delecta życzenia… ot tak… prosto z serca.

Na autorów 5 najbardziej kreatywnych życzeń czekają zestawy produktów od marki Delecta. Odpowiedz zamieść w komentarzu, podając w formularzu prawdziwe imię i adres e-mail (nie jest widoczny dla innych).  Wpis po moderacji zostanie zamieszczony w serwisie. Masz czas do godz. 23:59 dnia 17 pazdziernika 2016r. (poniedziałek).
W dniu 18 pażdziernika Jury wybierze 5 uczestników, którzy udzielili najciekawszej odpowiedzi na powyższe pytanie i nagrodzi zestawem produktów od marki Delecta.

 

Laureatem konkursu zostali (otrzymali wiadomość e-mail o wygranej):
Angelika, Paulina, Robert, Katarzyna, Klaudia,
Gratulujemy!

Komentarze użytkowników (206)

Delecto droga, życzę ci Technicznie - zdrowia, biznesowego, klientowego, firmowego - żadnych migotań, stanów przedzawałowych, zablokowanych zastawek. Absotutnie - zdrowia. Polonistycznie - miłości klientów. Tej romantycznej, szalonej, prosto z serca kierującej się do sklepowych półek. Tej pozytywistycznej - wiernej, spokojnej, pełnej zaufania do marki Delecta. Biologicznie - szybszego bicia serca Polaków na widok waszego logo. I już wogóle szaleńczych uderzeń - na widok wypieków. Fizycznie - żeby ciasta były pulchne, a masy Delekty wychodziły gładkie, jak powierzchnia stożka tętniczego... Chemicznie - żeby endorfiny, które wytwarzają się na widok ciasta w mózgu - szybko przedostawały się do serca. Żyłami, tętnicami, czymkolwiek - dając i mu szanse poznania tej niekłamanej, delectowej radości. Historycznie - tak jak serce jest symbolem miłości, niech Delecta będzie symbolem jakości i smaku. Bezdyskusyjnie - takie pierwsze skojarzenie, odruch, jak bicie serca właśnie.

 • ewa
 • dodano 17 października

Dużo słodyczy, choć słodka jesteś. Energii na to by smakołyków tworzyć jeszcze więcej. Lukru i pudru na dalsze lata. Elegancji i klasy, choć zawsze byłaś taka. Cukru, słodyczy i spełnienia marzeń. Tony przygód i nowych wrażeń. Anielskiej cierpliwości do nas łasuchów, uwielbiamy mieć Twoje produkty w brzuchu.

 • aducha
 • dodano 17 października

Droga Delecto z okazji 200-lecia działalności życzę Wam co najmniej następnych 200 lat obecności w naszych domach, żołądkach i sercach. Nigdy nie zawiodłem się na Waszych produktach i myślę, że nikt się nie zawiódł dzięki ich powtarzalności i wysokiej jakości Od kiedy pamiętam w naszym domu gościła Delecta. Budynie, kisiele, najlepsza na świecie Śnieżka i moje ukochane i nieodżałowane paluszki, które wspominam najgoręcej, a którymi nie będzie mi dane się już delektować. Życzę Wam istnienia po kres dni i miejsca w domu każdego polaka.

 • NubzZ
 • dodano 17 października

Droga Delecto, ten okrągły jubileusz 200lecia Waszej Firmy sprawił, iż życzę Wam, aby jakoś i naturalność produktów pozostała niezmienna. Smak i zapach kojarzyły sie ze wspomnieniami do dziecięcych lat, zapachu piernika i beztroskiej sielanki. Troska o Nas sprawia, że z przyjemnością sięgamy po Wasze wyroby, gdyż są pyszne smaczne i bezkonkurencyjnie. Delecto trwają jak najdłużej, zaskakuj i ciesz.

 • Aneta
 • dodano 17 października

Z okazji tak ważnego święta chciałabym życzyć Ci kolejnych 200 lat produkcji, aby Twoje produkty nadal cieszyły wszystkie gospodynie, a swoim słodkim smakiem zachwycały całe rodziny. Cieszę, że w moim mieście obchodzone jest tak ważne święto, ponieważ odkąd pamiętam w naszej kuchni zawsze znajdowały się lokalne produkty Delecty i chciałabym, żeby tak pozostało.

 • Magdalena
 • dodano 17 października

Słodkiej przyjemności dla każdego klienta, który po Wasz produkt sięgnie z półki, niepowtarzalnych doznań w gronie przyjaciół, zajadających się Waszym ciastem oraz super promocji cenowych, które zwiększą Wasz kapitał zakładowy ...

 • Robert
 • dodano 17 października

O Delecto smakowita, Niech twa słodycz wciąż rozkwita. Twe babeczki, kremy, ciasta, Są najlepsze- rzecz to jasna. Tyś mej duszy ukojeniem, I mych marzeń też spełnieniem. Tylko z Tobą o najdroższa, Wszystko inne to błahostka. To po przez Twoje serce złote, Łakoci płyną dla nas krocie. Więc ja z serca Tobie życzę, Dożywocia w dobrobycie. Trwaj do końca w swej słodkości, Szczęściu i doskonałości.

 • Izabela
 • dodano 17 października

Z okazji 200lecia pragnę pogratulować tak pięknego i zasłużonego jubileuszu. Delecta na trwałe wpisała się w pejzaż oświatowy naszego regionu. Mury jej opuściło wiele wspaniałych produktów Przekazuję gorące pozdrowienia. Życzę dalszych sukcesów, zadowolenia z efektów ciężkiej i odpowiedzialnej pracy

 • Wojciech
 • dodano 17 października

Kochana i najsłodsza Delecto przyjmij życzenia samych nowości radości z użytkowania Twoich produktów. Bądź nam zawsze drogowskazem który nam wskaże jaką ścieżką dojść do Ciebie by na stole było szczerze tak od serca dane każde jedno wykwintne danie. Kochamy Cię bardzo za wszystkie produkty bądź zawsze dostępna na nowe produkty. Pozdrawiamy i życzymy udanych obchodów jubileuszu.

 • Elżbieta
 • dodano 17 października