Słodkie nagrody z okazji 200-lecia produkcji we Włocławku

delecta

Historia zakładu, gdzie produkowane są wyroby pod marką Delecta sięga aż 1816 r. Trudno uwierzyć, że minęło już 200 lat! Wiele zmieniło się na przestrzeni tego czasu: fabryka, ludzie, produkty, ale jedno pozostało bez zmian - od lat Delecta dba o najwyższą jakość i naturalność produktów. Uważnie słucha konsumentów i odpowiada na ich potrzeby – tak, aby kuchnia była sercem każdego domu. Taka rocznica jest doskonałym powodem do świętowania, dlatego marka przygotowała nie lada niespodziankę dla wielbicieli słodkich wypieków.

W opakowaniach najpopularniejszych ciast i babeczek znajdziecie szablony do ich dekoracji. Kolekcję stworzycie kupując: Brownie, Krówkę, Babeczki Nadziane, Wuzetkę, Tiramisu lub Karpatkę.  W każdym opakowaniu jest jeden z czterech unikatowych szablonów. Dodatkowo w opakowaniach Karpatki znajdziecie także książeczkę z inspirującymi przepisami, pozwalającymi odkryć ten produkt na nowo.

Ciasta do pieczenia od Delecta świetnie sprawdzą się podczas rodzinnych uroczystości lub niezobowiązującego spotkania. Wystarczy odrobina chęci, aby przygotować dla bliskich „coś” pysznego ot tak… prosto z serca.

 

Zadanie konkursowe: 

  • Z okazji jubileuszu produkcji spożywczej, złóż marce Delecta życzenia… ot tak… prosto z serca.

Na autorów 5 najbardziej kreatywnych życzeń czekają zestawy produktów od marki Delecta. Odpowiedz zamieść w komentarzu, podając w formularzu prawdziwe imię i adres e-mail (nie jest widoczny dla innych).  Wpis po moderacji zostanie zamieszczony w serwisie. Masz czas do godz. 23:59 dnia 17 pazdziernika 2016r. (poniedziałek).
W dniu 18 pażdziernika Jury wybierze 5 uczestników, którzy udzielili najciekawszej odpowiedzi na powyższe pytanie i nagrodzi zestawem produktów od marki Delecta.

 

Laureatem konkursu zostali (otrzymali wiadomość e-mail o wygranej):
Angelika, Paulina, Robert, Katarzyna, Klaudia,
Gratulujemy!