Maskara Scandaleyes Reloaded

maskara-scandaleyes-reloaded

Maskara Scandaleyes Reloaded jest odporna na rozmazywanie, smugi, kruszenie i wilgotne powietrze. To prawdziwa agentka do zadań specjalnych, która przetrwa każdy aspekt szybkiego tempa życia – od siłowni, aż po imprezę. To jednak nie koniec! Mimo extremalnej trwałości, jej demakijaż jest błyskawiczny.

Nowa formuła - to pierwsza, opatentowana technologia Extreme Wear. Ddaje rzęsom nawet do 11 razy większą objętość bez grudek i sklejania. Jest to zasługą unikalnego, synergicznego połączenia wosków i polimerów tworzących intensywnie czarny, pogrubiający film, który natychmiastowo otula każdą rzęsę dając skandaliczną objętość. Dodatkowo, formuła wzbogacona jest o kolagen i keratynę oraz specjalne woski i polimery, które dają efekt głębokiej i intensywnie lśniącej czerni. Mimo swojej extremalnej trwałości, maskara niezwykle łatwo zmywa się z rzęs, nie zostawiając na skórze czarnych plam i cieni.

Nowa, stożkowa szczoteczka - znana z innych maskar Scandaleyes, maksymalnie gęsta szczoteczka Rimmel zyskała nowe oblicze! Teraz ma kształt stożka. Wąska końcówka umożliwia perfekcyjne pomalowanie i podkreślenie kształtu każdej rzęsy. Uchwycenie każdej z wachlarza rzęs pozwala uzyskać niesamowitą objętość od jednego kącika oka, aż po drugi.

Powrót pomarańczu - styl oryginalnej maskary Scandaleyes ma teraz odmienione, nowoczesne oblicze. Opakowanie wersji Reloaded kradnie uwagę swoim głębokim i intensywnie pomarańczowym kolorem. Ten mocny look został wzbogacony metaliczną, srebrną grafiką.

Nowa ambasadorka Rimmel - Cara Delevingne wciela się kampanii reklamowej w rolę superstylowej agentki, o której piszą na pierwszych stronach gazet. Cara w swojej misji przemierza ulice Londynu, uzbrojona w niebezpiecznie pogrubione i wydłużone rzęsy, które są w stanie przetrwać ten pęd nawet przez 24 godziny.

Cena: 31,99 zł/12 ml