Pantene Pro-V z Seleną Gomez

pantene-pro-v-z-selena-gomez

Pantene Pro-V to pierwsza na świecie inteligentna odżywka, która pozwoliła Selenie Gomez osiągnąć jej #hairgoals. Włosy Seleny są piękne i mocne jak nigdy dotąd! W wyniku ponad 22 tys. testów konsumenckich i ponad miliona godzin spędzonych w laboratoriach, powstała inteligentna odżywka Pantene Pro-V, która odnajduje i naprawia osłabione partie włosów. Dzięki temu stają się one mocniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Nie jest tajemnicą, że kobiety bywają niezwykle zmienne, również w kwestii fryzury. Dlatego często poddają swoje włosy przemianom, aby uzyskać wymarzony efekt i zrealizować wizję swojej nowej stylizacji.

Jednak dla 85%* kobiet na świecie marzeniem są długie, swobodnie opadające włosy – idealne włosy Pantene. Ponadto okazuje się, że ponad połowa kobiet z długimi włosami chciałaby, żeby były jeszcze dłuższe!

W długich włosach drzemie prawdziwa siła, jednak prawdą jest, że nic tak nie odbiera im ich piękna, jak słabe i zniszczone końcówki. Dlatego, włosy zdrowe na całej długości, od nasady aż po same końce, są odwiecznym marzeniem każdej kobiety.

TERMIN „LINIA CIĘCIA” I 4 TYPY USZKODZEŃ WŁOSA
Według publikacji w The International Journal of Cosmetic Science, uszkodzenia, które doprowadzają do „linii cięcia”, czyli linii, przy której włosy stają się zbyt zniszczone, aby takimi je pozostawić – znajdują się znacznie wyżej niż miejsce, w którym stają się one widoczne. Badania przeprowadzone przez ekspertów Pantene Hair Research Institute wyłoniły 4 typy uszkodzeń, które powodują, że podcięcie włosów staje się koniecznością:
Typ 1 – pojawiają się pierwsze uszkodzenia rdzenia włosa, które osłabiają go od wewnątrz
Typ 2 – mikrouszkodzenia powłoki włosa przenikają na jego zewnętrzną powłokę
Typ 3 – mikrouszkodzenia zewnętrznej powłoki włosa zaczynają rosnąć, a uszkodzone łuski włosa stają się widoczne
Typ 4 – poważne, całkowite zniszczenie włosa, które powoduje jego rozdwojenie i łamanie
*Ankieta Pantene Global Survey przeprowadzona wśród 2400 kobiet w 12 krajach.

DZIAŁANIE NOWYCH ODŻYWEK PRO-V
Formułę odżywek Pantene Pro-V wzbogacono o czynne składniki o charakterze lipidowym, które odnajdują osłabione obszary włókna włosa w celu wypełnienia jego uszkodzonej części. Technologia lekkiej żelowej siateczki sprawia, że odżywki rozprowadzają się równomiernie i szybko wchłaniają we włókno włosa, koncentrując się na uszkodzeniach. W przeciwieństwie do zwykłych odżywek, które mogą obciążać włosy, inteligentna formuła pozwala odnajdywać i naprawiać różne poziomy uszkodzeń na całej długości kosmyków, a tym samym zapewnia możliwość odżywienia włosów od cebulek po same końce.

Formuła Pro-V działa podobnie do trenera personalnego, zapewniając włosom indywidualny plan treningowy – najpierw odnajduje ich słabe strony, a następnie, dzień po dniu, zwiększa ich siłę i odporność.

KORZYŚCI Z UŻYWANIA NOWYCH ODŻYWEK PRO-V
Odżywki Pantene Pro-V pomagają wzmocnić włosy przy ich zapuszczaniu. Zostały zaprojektowane tak, by chronić włosy przed 4 typami uszkodzeń, w wyniku których konieczne może okazać się ich podcięcie.

Główny naukowiec Pantene, dr Jeni Thomas, wyjaśnia: „Odżywki Pantene Pro-V to wybitne osiągnięcie inżynieryjne. Zaprojektowano je w celu ułatwienia kobietom zapuszczania długich i mocnych włosów. W przeciwieństwie do zwykłych odżywek, które odkładając się na powierzchni sprawiają, że włosy stają się ciężkie, Pantene Pro-V potrafi odnajdywać i naprawiać uszkodzenia na różnych poziomach, dzięki czemu włosy stają się odżywione od nasady aż po same końce”.

Odżywki Pantene Pro-V sprawiają, że włosy pozostają zdrowe, a dzięki temu są mocniejsze i bardziej podatne na zapuszczanie. Fakt ten potwierdzają najlepiej długie włosy, które przechodzą wiele testów wytrzymałości. W przypadku wszystkich typów włosów objętych badaniem, Pantene pomógł wydłużyć czas bez podcinania ich lub w ogóle go uniknąć. Ponadto kobiety, które wybrały produkty Pantene, zaobserwowały zmniejszenie puszenia się włosów i poprawę ich jakości, w tym pod względem połysku.

NIE ZWLEKAJ ZE SPEŁNIANIEM SWOICH MARZEŃ – WŁOSY PANTENE STAŁY SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ!
Jak wspomina nowa ambasadorka marki Pantene, Selena Gomez „Kiedy dorastałam, zawsze w łazience był lakier do włosów Pantene. Moja mama była fryzjerką, więc nieustannie bawiła się moimi włosami, stylizując je (…)”.

Dla ambasadorki marki Pantene, Seleny Gomez, to właśnie zniszczone końcówki były głównym powodem, powstrzymującym przed zapuszczeniem jeszcze dłuższych włosów. To właśnie zrewolucjonizowana, inteligentna formuła Pantene Pro-V umożliwiła gwieździe zapuszczenie długich i mocnych włosów, a tym samym osiągnięcie jej #hairgoals.

Jak twierdzi, „Jednym z moich największych celów, jeśli chodzi o włosy, było zapuszczenie naturalnie pięknych i długich loków. Uwielbiam nową odżywkę Pantene Pro-V, ponieważ nie obciąża włosów, a więc nie muszę obawiać się niczego przy nałożeniu jej na całej długości. Odżywkę powinno się rozprowadzać równomiernie, ponieważ tylko wtedy możliwe jest całościowe zapobieganie uszkodzeniom, a nie wyłącznie zniszczonym końcówkom! Jest to jedna z moich ulubionych odżywek Pantene, ponieważ zapewnia moim włosom nawilżenie, którego tak potrzebują. Dzięki temu moje włosy stają się zdrowsze, a ja w końcu mogę je zapuszczać do woli!”

W moim zawodzie bardzo często oczekuje się ode mnie zmian wizerunku i fryzury, dlatego tak ważne jest dla mnie, aby zapewnić włosom dodatkową ochronę”.

Formuła Pro-V to kolejny przełom z zakresu wzmacniania i odbudowy włosów. Dzięki nowym odżywkom Pantene kobiety mogą już dziś osiągnąć swoje #hairgoals nawet bez stylizacji i cieszyć się mocnymi włosami aż po same końce.

Linia produktów:

  • Szampon 250 ml – 10,99 zł*
  • Odżywka 200 ml – 10,99 zł*
  • Szampon 400 ml – 14,99 zł*
  • Odżywka 360 ml – 14,99 zł*

*cena sugerowana produktu