Davidoff Horizon Extreme

davidoff-horizon-extreme

Davidoff Horizon był zainspirowany potęgą gór i odwoływał się do wolności, jaką daje przygoda i do emocji, jakie daje osiąganie sukcesów w typowo męski sposób, niepozbawiony jednak wyrafinowania. Zapach łączył dwa światy - ziemię i niebo.

Teraz Davidoff przedstawia Horizon Extreme, bardziej intensywną interpretację swojego poprzednika. Wyrazista, nowa wersja przenosi nas w bardziej ekstremalne warunki, pozwalając poznać siłę oryginalnego zapachu wzbogaconego uzależniającymi nutami drzewnej ambry. Davidoff Horizon zabierał nas w wędrówkę aż po horyzont, zaś Davidoff Horizon Extreme przenosi nas na szczyty gór, motywując do przekraczania własnych ograniczeń, intensywnego życia i realizacji marzeń.

Z myślą o twardym, niezależnym i zdeterminowanym mężczyźnie, który pokonuje ograniczenia, mistrzowie perfumiarstwa Olivier Pescheux i Jacques Huclier połączyli do maksimum kontrastujące akordy, tworząc uzależniający i bardzo osobisty zapach. W głowie rozmaryn i imbir unoszą się na wietrze, wzmocnione przez bogate męskie akordy ostrego wyrazistego muszkatołowca i drzewa sandałowego. Intensywność bazy jest podkreślona przez wibrujący bursztyn i cedr. Bardziej ekstremalny, drzewny i cieplejszy  od poprzednika, stanowi kompozycję dostarczającą prawdziwie emocjonujących doznań zapachowych.

Flakon ma zdecydowane, proste linie, inspirowane naturą gór tak jak flakon Davidoff Horizon, ale odcień jest ciemniejszy, nawiązujący do ziemi. Od ciemnego brązu na dole stopniowo aż do lekkiego i ciepłego koloru bursztynu w górnej partii butelki. Elegancki metaliczny korek jest taki sam jak w Davidoff Horizon. Wyposażony w mały mechanizm, chroni sprej przed przypadkowym naciśnięciem.

Wg projektanta Alnoor’a,  jest wyrazem silnego i stanowczego mężczyzny.

Pojemności i ceny Davidoff Horizon Extreme EDT:
40ML -199,00 ZŁ
75ML - 279,00 ZŁ
125ML - 359,00 ZŁ