Wybierz lodówkę idealną do Twojego domu i odbierz odkurzacz POWERstick!

wybierz-lodowke-idealna-do-twojego-domu-i-odbierz-odkurzacz-powerstick!

Rusza nowa, wyjątkowa promocja: na każdego, kto zakupi jedną z wybranych lodówek premium marki Samsung, czeka nowoczesny odkurzacz bezprzewodowy POWERstick. Promocja trwa od 25 sierpnia do 1 października 2017 r. lub do wyczerpania puli nagród.

By otrzymać w prezencie bezprzewodowy odkurzacz pionowy Samsung POWERstick, należy kupić jeden z modeli lodówek objętych promocją oraz zarejestrować zakup, wypełniając formularz na stronie internetowej lodowki.samsung.pl. Lodówki marki Samsung łączą innowacyjne technologie ze stylowym designem, doskonale uzupełniającym kuchenne aranżacje. W promocji biorą udział lodówki Samsung z dolnym zamrażalnikiem w cenie równej lub wyższej 3 299 zł brutto lub typu side by side oraz multidoor, w cenie równej lub wyższej 4 799 zł brutto.

Lodówki są wygodne w użytkowaniu i zapewniają optymalne warunki dla przechowywanej żywności, dzięki czemu jedzenie jest świeże i zachowuje wartości odżywcze. Unikalny system No Frost eliminuje z wnętrza urządzenia wilgoć, która jest główną przyczyną psucia się żywności. Twin Cooling PlusTM umożliwia niezależną pracę komór chłodziarki i zamrażarki, dzięki czemu zachowana jest optymalna temperatura, a zapachy przechowywanych produktów nie mieszają się.

Odkurzacz pionowy POWERstick to design 2w1 z odłączanym, wygodnym odkurzaczem ręcznym. Wyposażony jest on w wiele innowacyjnych funkcji, które ułatwiają sprzątanie domowych zakamarków. Jego siła ssąca jest trzy razy mocniejsza niż w innych konwencjonalnych odkurzaczach*. Sprzęt ten jest lekki i poręczny (tylko 2,7 kg), a jego obrotowa budowa i duże kółka zapewniają jednocześnie łatwe manewrowanie i stabilny ruch. Dzięki baterii zaś urządzenie może pracować bez utrudniających sprzątanie kabli.

* Testowana na modelach SW17H9050H, SW17H9071H, SW17H9070H, SW17H9090H. W oparciu o testy wewnętrzne przeprowadzone zgodnie ze standardem IEC60312-1.

Szczegóły promocji, regulamin oraz informacje na temat lodówek marki Samsung dostępne są pod adresem lodowki.samsung.pl.