Usta jak świeżo po pocałunku

usta-jak-swiezo-po-pocalunku

Marka Bobbi Brown przedstawia Crushed Lip Color, szminkę, która pozostawia usta delikatnie zabarwione, wyglądające jak tuż po pocałunku. Czerpiąc inspirację z  uwielbianego przez kobiety, codziennego makijażu, który nie wymaga dużego wysiłku – kosmetyk ten łączy miękki, matowy pigment z wyrafinowanym wykończeniem ożywiającym look na cały dzień.

Nowa formuła jest niezwykle wygodna w aplikacji, a dzięki zawartości witamin E i C oraz woskom pszczelim, pozostawia usta nawilżone, miękkie i gładkie. Dodatkowo, jest wyjątkowo trwała - wygląda nieskazitelnie przez co najmniej osiem godzin. Gdy nałożysz ją rano – zostanie z Tobą do końca dnia. Wystarczy przeciągnąć nią usta i gotowe - niepotrzebne jest nawet lustro!

Jak to działa:

  • Nasycenie miękkimi, matowymi pigmentami, które zapewniają wysoką odporność i dają efekt jak tuż po pocałunku
  • Ośmiogodzinna trwałość, bez ścierania się
  • Formuła bogata w witaminy E i C oraz woski pszczele. Pomadka komfortowo aplikuje się na usta pozostawiając je nawilżone i miękkie – gotowe do całowania.


Dostępne w 20 odcieniach: Babe, Bare, Blackberry, Ruby, Plum, Cranberry, Baby, Bitten, Crush, Cali Rose, Grenadine, Regal, Sunset, Watermelon, Cabana, Telluride, Punch, Lilac, Cherry oraz Angel.

Cena rekomendowana: 127 PLN