Doznaj olśnienia z Samsung QLED TV

doznaj-olsnienia-z-samsung-qled-tv

Wow! Super! Nie wiedziałem, że to takie proste! Te i wiele innych, podobnych określeń używamy, żeby opisać coś, co nas zachwyciło. A Ty pamiętasz, kiedy ostatnim razem doznałeś olśnienia? Jeśli nie, koniecznie zobaczą nową kampanię Samsung pod hasłem „Doznaj olśnienia” i daj się zaskoczyć.  

Z ciemności wyłania się on – jedyny i niepowtarzalny - Wielki Innowator, który w kolejnych odcinkach wprawi widzów w osłupienie i pomoże im doznać olśnienia. W tej roli zobaczymy fenomenalnego Adama Woronowicza. Aktor prezentuje bogate i użyteczne funkcje telewizora QLED, które ułatwiają codzienną obsługę urządzenia. Podczas każdego odcinka stara się objawić jedną szczególną cechę telewizora. Na początek wyjaśni, dlaczego QLED TV to coś więcej niż telewizor. W kolejnych odsłonach programu odwiedzi różnych użytkowników telewizora, zastając ich przy włączonym odbiorniku – parę oglądającą film, dziewczynę ćwiczącą fitness czy chłopaka grającego na dużym ekranie. Konwencja każdego odcinka jest pomyślana tak, aby poprzez pryzmat różnych widzów i różnych sytuacji, zadziwić ogromem możliwości Samsung QLED TV.

„Doznaj olśnienia” to kilkuodcinkowy internetowy program, który odkrywa wyjątkowe cechy telewizora QLED. Choć w pierwszej chwili na twarzach naszych bohaterów maluje się zdziwienie, po chwili ich oblicza się rozjaśniają i pojawia się uśmiech – właśnie tak objawia się olśnienie. 

- Doznaj Olśnienia to kolejna kampania, która w sposób zabawny i nieoczywisty pokazuje pełnię możliwości telewizorów. Tym razem skupiliśmy się na naszej flagowej serii QLED TV. Materiały wideo, które realizowaliśmy wcześniej utwierdziły nas w przekonaniu, że o telewizorach można „mówić” inaczej, przez pryzmat ich funkcjonalności i z wykorzystaniem konkretnych życiowych przykładów. To ma dla użytkowników większą wartość. A dzięki zastosowaniu zabawnej formuły jest to także świetna rozrywka – powiedział Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska.

Telewizory z serii QLED TV w sposób bardzo przemyślany łączą wszystko to, co ważne dla użytkowników - wysoką jakość obrazu, nowoczesne wzornictwo i bogatą funkcjonalność Smart TV. Za sprawą technologii Quantum Dot, są to jedne z pierwszych na rynku telewizorów, które zapewniają 100% natężenia koloru i to niezależnie od poziomu jasności obrazu. Barwy są nasycone, rzeczywiste i intensywne. Dzięki technologii HDR 1500 nawet w bardzo jasnych lub w bardzo ciemnych scenach zobaczymy najdrobniejsze szczegóły obrazu, które mogą na przykład zadecydować o wyniku rozgrywanej przez użytkownika gry.

Telewizor QLED TV to także nowoczesny design oraz możliwość zaadaptowania urządzenia do każdego wnętrza. Można go powiesić płasko przy samej ścianie albo ustawić na specjalnie zaprojektowanych stojakach, przypominających rzeźbę lub sztalugę. Całości dopełnia przezroczysty przewód optyczny Inivisible Connection, który łączy telewizor z modułem One Connect. Dzięki temu przestrzeń wokół telewizora wreszcie będzie uporządkowana, bez plątaniny kabli.

Filmy można już zobaczyć online:

QLED TV – Doznaj olśnienia – Otwarcie

QLED TV – Doznaj olśnienia – HDR 1500

QLED TV – Doznaj olśnienia – Quantum Dot

QLED TV – Doznaj olśnienia – Smart TV