Technologiczne dzieła sztuki podczas targów Warsaw Home

technologiczne-dziela-sztuki-podczas-targow-warsaw-home

Telewizory, które prezentują się niczym obrazy czy nowoczesne rzeźby, zawsze stanowią intrygujący element wystroju. Już w najbliższy weekend – 6-8 października – koneserzy designu i pięknych wnętrz będą mogli zobaczyć je w ciekawych aranżacjach podczas targów Warsaw Home.

W ramach tegorocznej, drugiej edycji targów Warsaw Home dla odwiedzających zostaną otwarte aż trzy hale wystawiennicze. Pasjonaci technologii i designu powinni przede wszystkim zajrzeć do strefy BoConcept (hala F, stoisko A1) oraz Mebel Rust (hala F, stoisko C16 i C18), gdzie w ciekawych domowych aranżacjach będą mogli bliżej poznać najnowsze telewizory Samsung z serii QLED i The Frame. Są to prawdziwe dzieła sztuki użytkowej, które pozwoliły zrewolucjonizować sposób myślenia o roli telewizora we współczesnym wnętrzu.  

Telewizor czy obraz?

The Frame to telewizor, który w niezwykły sposób łączy sztukę i technologię. Powieszony na ścianie w salonie, pomiędzy innymi dziełami, będzie prezentował się jak element domowej kolekcji sztuki. Wszystko za sprawą trybu Art Mode. Zamiast czarnego ekranu wyświetlone zostaną obrazy i zdjęcia wybrane z galerii Samsung Collection lub sklepu Art Store. Samsung The Frame może być także nośnikiem naszych własnych wspomnień utrwalonych na zdjęciach. Swobodę aranżacji zapewniają nam różne opcje montażu – telewizor możemy powiesić płasko przy samej ścianie lub postawić na przypominającym sztalugę stojaku Studio. Piękne wykończenie stanowią dostępne w różnych kolorach wymienne ramy oraz przezroczysty przewód optyczny Invisible Connection. Dzięki niemu dyskretnie połączymy  telewizor z zewnętrznym modułem One Connect, a za jego pośrednictwem z takimi urządzeniami jak odtwarzacz Blu-ray UHD czy konsola. To prawdziwa rewolucja w aranżacji domowych wnętrz.

Liczy się detal. I kropka.

Zaprezentowane wiosną tego roku telewizory linii QLED TV definiują nowy wymiar domowej rozrywki. Charakteryzują się wysoką jakością obrazu, bogatą ofertą serwisów filmowych w szybkim Smart TV oraz dopracowanymi detalami, które zadowolą miłośników pięknych wnętrz. Wizytówką produktów z tej linii jest minimalistyczna konstrukcja i design 360 stopni. Oznacza to, że te telewizory znakomicie prezentują się z każdej strony. Niewidoczny kabel optyczny Inivisible Connection pozwala uniknąć nieeleganckich przewodów w domowym salonie. Oprócz standardowej podstawy możemy skorzystać z dodatkowych akcesoriów, np. przypominającego nowoczesną rzeźbę stojaka Tower, czy prezentującego się niczym sztaluga stojaka Studio.