Caviar & Rubies Collection

caviar-i-rubies-collection

Bobbi Brown Cosmetics rozpoczyna sezon imprezowy czymś absolutnie wyjątkowym: Caviar &Rubies Collection. Tegoroczny świąteczny makijaż będzie zdecydowanie dekadencki, z wyrazistymi powiekami, teatralnymi rzęsami, połyskującą skórą i zmysłowo czerwonymi ustami. Ta pięknie wydana kolekcja zawiera luksusowy zestaw do makijażu oczu oraz produkty do cery, policzków i ust - słowem wszystko co jest potrzebne aby zrobić luksusowy makijaż na imprezę.

LIMITOWANA EDYCJA CAVIAR & RUBIES EYE SHADOW PALETTE
Luksusowa paleta cieni do powiek złożona z 9 kolorów zainspirowanymi barwami klejnotów. Ten  błyszczący i zmysłowy zestaw bedzie najważniejszym bohaterem każdej imprezowej kosmetyczki. Wszystko w limitowanym opakowaniu łączącym zloto i rubiny.
Sugerowana cena detaliczna – 350 zł

LIMITOWANA EDYCJA, HIGHLIGHTING POWDER
Kultowy puder rozświetlający w nowym, limitowanym odcieniu: Moon Glow. Zapewnia skórze naturalne i zdrowe rozświetlenie.
Sugerowana cena detaliczna – 230 zł

LIMITOWANA EDYCJA, EXTRA ILLUMINATING MOISTUIRE BALM 200 ML
Wszechstronny balsam do pielęgnacji skóry w luksusowej, limitowanej wersji. Wydobywa z cery magiczny blask. Jego formuła zawiera energetyzujące wyciągi z owoców liczi i perły odbijające światło, dzięki czemu skóra na długo jest idealnie wygładzona I zdrowo rozświetlona.
Sugerowana cena detaliczna – 1200 zł

NOWY LONG WEAR LIQUID LINER
Nowy wariant makijażowego ulubieńca: Long Wear Liquid Liner. Ostatecznym uwieńczeniem każdego wyjątkowego makijażu jest teraz czarna, matowa kreska na powiece. Formuła tego produktu ma właściwości nawilżające, a wysoka koncentracja pigmentów gwarantuje mocną, wyrazistą kreskę, która w idealnym stanie przetrwa najdłuższą imprezę.
Sugerowana cena detaliczna – 135 zł

LUXE LIP COLOR
Idealne wykończenie imprezowego makijażu -  subtelna i naturalna pomadką Luxe Lip Color. Formuła zawiera składniki głęboko nawilżające oraz intensywne pigmenty dzięki, którym w prosty i wygodny sposób mżna przygotować usta na każdą imprezę.
Sugerowana cena detaliczna – 157 zł