Samsung rozszerza ofertę o nową kompaktową pralkę z technologią QuickDrive™

samsung-rozszerza-oferte-o-nowa-kompaktowa-pralke-z-technologia-quickdrive™

Firma Samsung Electronics ogłosiła, że wprowadzi na rynek amerykański innowację w dziedzinie prania: najnowszej generacji pralkę WW6850N wyposażoną w rewolucyjną technologię QuickDrive™. Ten kompaktowy model, który jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania klientów, pierze ubrania nie tylko precyzyjnie, ale nawet o 35% szybciej1 niż dostępne obecnie na rynku pralki producenta. Model WW6850N zaprezentowany zostanie podczas nadchodzących targów CES 2018, które odbędą się w Las Vegas w dniach 9 – 12 stycznia.

Obecnie coraz więcej osób z pokolenia „Millenialsów” kupuje własne mieszkania i domy. Ta doskonale obeznana z elektroniką grupa konsumentów oczekuje urządzeń AGD oferujących zaawansowaną, spersonalizowaną i ułatwiającą życie technologię. Pralka WW6850N z rozwiązaniem QuickDrive™ to najnowsza z serii innowacji marki Samsung w dziedzinie prania.

Technologia QuickDrive™

Innowacyjność działania modelu WW6850N wynika z technologii QuickDrive™, w ramach której pojemny bęben główny i tylna płyta poruszają się niezależnie od siebie. Ubrania przenoszone są z góry na dół, a płyta z tyłu bębna wprowadza je w ruch w tył i do przodu. Dzięki temu urządzenie szybko, delikatnie i jeszcze dokładniej usuwa brud, zapewniając intensywny cykl prania trwający nawet o 35% krócej, niż ma to miejsce w innych, porównywalnych modelach. Dodatkowo pralka WW6850 oraz suszarka z tej samej serii mierzą tylko 60 cm szerokości i można je ustawiać jedna na drugiej. Dzięki temu doskonale nadają się do niewielkich pomieszczeń gospodarczych czy szaf wnękowych.

Inteligentne pranie 

Model WW6850N jest kompatybilny z Internetem Rzeczy oraz z ekosystemem SmartThings firmy Samsung, a asystent Q-rator może w inteligentny sposób uprościć cykl prania za pomocą intuicyjnych funkcji:

  • Laundry Recipe (Przepis na Pranie) oferuje automatyczne rekomendacje optymalnego cyklu prania na podstawie wprowadzonych przez użytkownika informacji dotyczących koloru, rodzaju materiału i stopnia zabrudzenia.
  • Laundry Planner (Planowanie Prania) pozwala wybrać godzinę, o której cykl prania ma się zakończyć i odpowiednio dobrać ustawienia.
  • HomeCare Wizard monitoruje pralkę, by zapewnić jej optymalne działanie i oferuje łatwe do zrealizowania instrukcje serwisowe.

Uhonorowana nagrodą Innovations Award podczas CES 2018 pralka WW6850N z technologią QuickDrive™ będzie dostępna w USA w tym roku.

 

1Testy przeprowadzono na modelach Samsung WW6850N oraz WW6800K. Oszczędność do 35% czasu w przypadku mocno zabrudzonego prania (wysoka temperatura, wsad 2,7 kg) przy wydajności prania w granicach ± 3%, na podstawie danych wewnętrznych przetestowanych przez AHAM HLW-1- 2013.