Zaskocz ukochanego na Walentynki

portfel

Dzień zakochanych przysparza nam wielu problemów - czym obdarować swojego ukochanego? Oni mają zdecydowanie prościej – czerwone róże, czekoladki, pluszowy miś, biżuteria… A my? Z jednej strony nie chcemy przesadzić, a z drugiej zaś chcemy, by prezent wywołał na jego twarzy uśmiech i dobrze służył przez lata. Co więc wybrać? Z pomocą przychodzi portfolio Pacsafe! Z tymi gadżetami trafisz prosto w serce ukochanego!

 

  • Portfel męski Rfidsafe Tec Slider granatowy – elegancki portfel z serii RFID Tec to funkcjonalny produkt dla mężczyzn. Posiada ochronę przed zeskanowaniem tożsamości, metalowy organizer na 6 wysuwanych kart kredytowych oraz przegródkę na banknoty. Zewnętrzna kieszeń z miejscem na kartę płatniczą nie posiada zabezpieczenia RFID, dzięki czemu można płacić kartą bez wyciągania jej z portfela.

             Cena: 239,99 zł

  • Biodrówka antykradzieżowa Pacsafe Vibe 100 – to połączenie szyku i wygody w jednym. Aż siedem różnych technologii odpowiada za bezpieczeństwo jego zawartości. Samoblokujące się suwaki zabezpieczą przed rozsuwaniem dzięki czemu bez obaw możemy nosić biodrówkę z tyłu.

Cena: 249,99 zł