Słodkie prezenty od MAOAM

slodkie-prezenty-od-maoam-1607436605.jpg

MAOAM - synonim najwyższej jakości gum rozpuszczalnych od 1930 roku. Produkty MAOAM to połączenie wyjątkowych smaków, różnorodnych kształtów i pysznej owocowej zabawy! Daj się ponieść magii żucia i sięgnij po MAOAM!

Z produktami MAOAM nadchodzące święta będą wyjątkowo słodkie! Na rynku pojawiła się bowiem limitowana edycja ulubionych gum rozpuszczalnych MAOAM Christmas Mixx – paczka pełna smaku i zabawy!

MAOAM Christmas Mixx to gratka dla wielbicieli gum rozpuszczalnych – jedno opakowanie, wiele pysznych smaków i kształtów!  Z MAOAM CHristmas Mixx miksuj do woli w te Święta!

W świąteczny czas - baw się i dziel się!
Święta to doskonały czas, by sięgnąć po coś wyjątkowego. Wybierz produkty MAOAM, by poczuć prawdziwą radość słodkich świąt! Przygotuj się na niesamowitą eksplozję smaku! MAOAM KRACHER to lekko musujące wnętrze ukryte w chrupiącej otoczce, dzięki czemu każdy pojedynczy KRACHER gwarantuje wyjątkowo intensywny smak.  Do wyboru w wielu pysznych smakach: cytrynowym, malinowym, pomarańczowym, jabłkowym oraz coli. MAOMIX  to prawdziwa gratka dla fanów smaków MAOAM.! W jednym opakowaniu zmiksowane zostały najbardziej lubiane produkty MAOAM – Stripes, Stripes Sour, Bloxx, Pinballs, Happy Fruttis. Ta kompozycja różnych smaków i kształtów to gwarancja doskonałej zabawy dla każdego.

MAOAM Happy Fruttis  to kolorowa zabawa dla łasuchów w każdym wieku!. Pojedyncze porcje ułatwiają dzielenie się i gwarantują ekstremalnie smaczne przeżycia. Znajdziemy wśród nich gumy rozpuszczalne w 6 smakach: truskawki, maliny, wiśni, pomarańczy, cytryny, a także orzeźwiającej coli. Takiej paczce nie sposób się oprzeć!

MAOAM BLOXX to klasyka smaku i radość dzielenia się! Dostępna w 6 smakach: cytryny, maliny, wiśni, pomarańczy, truskawki oraz coli. Prawdziwa owocowa przyjemność w kostce, której nie sposób się oprzeć. MAOAM Bloxx - zawsze pod ręką, zawsze smacznie, zawsze MAOAM! Nadal głody smakowych doznań? Skosztuj MAOAM BLOXX w wersji SOUR. To 5 mega kwaśnych smaków, takich jak truskawka z rabarbarem, limonka czy zielone jabłko.

Smakuj MAOAM na okrągło! PINBALLS to soczyste, owocowe i… okrągłe gumy rozpuszczalne. Z PINBALLS nie ma nudy – w każdym opakowaniu znajduje się 6 losowych smaków. Na który z odlotowych smaków trafisz dziś? Jabłko, truskawka, wiśnia, pomarańcza, cola czy brzoskwinia-marakuja?

Podziel się MAOAM z bliskimi pod choinką i daj się ponieść magii żucia, nie tylko od święta!