Elegancki makijaż

elegancki-makijaz-1607436915.jpg

Niezależnie od efektu jaki kobieta pragnie osiągnąć: make-up naturalny, czy wyrazisty- odpowiednio wykonany makijaż oczu potrafi zdziałać cuda. Kluczowe dla eleganckiego make-up, który nie wychodzi z mody i każda kobieta będzie w nim dobrze wyglądać jest delikatnie podkreślone oko. Taki rodzaj makijażu nie wymaga użycia zbyt wielu produktów. Wystarczy skoncentrować się na dwóch z nich - odpowiedniej kredce oraz tuszu do rzęs, a najlepiej wybrać te od Bouclé Cosmetics.

W ofercie produktowej marki Bouclé Panie znajdą klasyczną kredkę do oczu w odcieniu Dark Black oraz bestellerową Mascarę Volumę, z którymi wykonanie tego rodzaju makijażu stanie się proste, a uzyskany efekt będzie długotrwały.

Kredka do oczu w odcieniu Dark Black dzięki długotrwałej formule nie rozmazuje się, a precyzyjna końcówka ułatwia dokładną aplikację bez naruszania wrażliwej skóry wokół oczu. Kosmetyk nie blaknie na powiece, nie podrażnia jej i wyróżnia się wyjątkową trwałością. Kredka do oczu od Bouclé Cosmetics pozwala na uzyskanie delikatnej oraz cienkiej kreski. Dodatkowo, używając jej można uzyskać również efekt tzw. przydymionej powieki, który nada makijażowi elegancki ton. Właściwie dobrana kredka może całkowicie odmienić makijaż oczu, dlatego nie powinno jej zabraknąć w żadnej kobiecej kosmetyczce.

Kolejny kosmetyk niezbędny do wykonania eleganckiego makijażu, to mascara. Marka Bouclé wychodząc naprzeciw Paniom poszukującym idealnego tuszu do rzęs przedstawia Mascarę Volume. Kosmetyk posiada wygiętą szczoteczkę z włoskami o różnej długości, co sprawia, że produkt jest równomiernie rozłożony od nasady rzęs, aż po same końce, zapewniając efekt maksymalnego wydłużenia i pogrubienia. Po zastosowaniu mascary oko wydaje się bardziej otwarte, a spojrzenie pełniejsze. Sam tusz jest bardzo trwały i nie niszczy rzęs. Zastosowanie innowacyjnej formuły sprawia, że produkt nie rozmazuje się i nie kruszy.  Już po pierwszym przeciągnięciu szczoteczki rzęsy stają się uniesione , a ich objętość znacznie się powiększa.  Warto dodać, że bestseller marki Bouclé Cosmetics to produkt odpowiedni dla wszystkich, ze względu na swoje hypoalergiczne właściwości.  

Wykonanie klasycznego makijażu to kolejne etapy, których należy przestrzegać. Pierwszy krok to nałożenie podkładu, każda z Pań na pewno posiada sprawdzony kosmetyk tej kategorii w swojej kosmetyczce. Następnie lekki bądź mocniejszy konturing twarzy według preferencji. Po odpowiednim przygotowaniu skóry należy przejść do stylizacji oczu. Na górnej powiece kredką Dark Black malujemy grubą lub cienką kreskę, dla uzyskania efektu „przydymionej powieki” można ją lekko rozetrzeć. Następnie kluczowy moment - tuszowanie rzęs Mascarą Volume. Dla spektakularnego efektu pogrubienia i wydłużenia należy powtórzyć czynność dwa, trzy razy. Dodatkowo należy pamiętać o makijażu zarówno górnej jak i dolnej partii rzęs. Dla wykończenia takiego minimalistycznego makijażu nałóż ulubioną szminkę lub pomadkę na usta.

Elegancki makijaż z użyciem kosmetyków marki Bouclé może być stosowany na wyjścia, w zależności od upodobań i charakteru: do pracy czy na spotkanie. Taki makijaż doda każdej z Pań pewności siebie i sprawi, że poczuje się pewnie w każdej sytuacji. Dzięki wysokiej jakości produkty marki Bouclé Cosmetics sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających kobiet.

Mascara Voulume w cenie 69,00zł oraz kredka klasyczna w cenie 39,90 zł