Pielęgnuje, wydłuża, podwija...

pielegnuje-wydluza-podwija

Marka Sisley proponuje nowy tusz, który pielęgnuje, wydłuża, podwija i sprawia, że rzęsy osiągają rozmiar XXL: Phyto Mascara Ultra Stretch.


Przede wszystkim, rzęsy są wzmocnione, ich struktura jest odbudowana, a ich wzmocnienie jest zoptymalizowane przez fitoceramidy z ryżu, które przylegają do rzęs i sprawiają, że stają się one mocniejsze i bardziej wytrzymałe.

Proteiny zbożowe otaczają rzęsy. Doskonale przypominają keratynę rzęs, przylegają do ich powierzchni i tym samym tworzą gładką, elastyczną i ciągłą powłokę. Zapewniają one rzęsom efekt 100% stretch i zwiększają ich objętość. Przyczyniają się także do zapewnienia trwałego makijażu.

Rzęsy są wydłużone i podwinięte za sprawą wspólnego działania dwóch polimerów: podwijających rzęsy, które zapewniają konsystencji miękkość i elastyczność oraz polimerów utrwalających, które zapewniają odpowiednią przyczepność kolorowych pigmentów.
Naturalny wosk Carnauba zwiększa objętość poprzez otoczenie rzęs od nasady po końcówki.
Konsystencja jest wzbogacona o aktywne odżywcze i ochronne składniki takie jak olejek rycynowy, który upiększa i wygładza rzęsy, prowitaminę B5 (D-Pantenol), który sprawia, że są one miękkie i jedwabiste w dotyku.


Szczoteczka i opakowanie

Szczoteczka została opracowana specjalnie dla marki Sisley w celu maksymalnego wydobycia efektów z wyjątkowej formuły tuszu. Szczoteczka składa się z dwóch różnych włókien nylonowych:
- włókna wklęsłe i sztywne, o dużej średnicy doskonale rozdzielają rzęsy,
- włókna stabilne, bardziej miękkie i o mniejszej średnicy, absorbują tusz na zasadzie zbiornika i nakładają je na rzęsy z dokładnością co do milimetra, a tym samym pogrubiają je i nadają kolor.

Ponadto, szczoteczka jest wyprofilowana tak, aby dostosowała się do naturalnego kształtu rzęs.
Pojemniczek jest szczelny dzięki zatrzaskowi domykającemu, który trwale chroni i konserwuje produkt.
Phyto Mascara Ultra Stretch dostępna jest w trzech odcieniach: deep black, deep brown i deep blue.

Premiera: marzec/kwiecień 2011r. Cena: 185 zł.