Zainspirowane naturą, czyli sposoby na pyszną sałatkę z olejem rzepakowym marki Rapso

zainspirowane-natura-czyli-sposoby-na-pyszna-salatke-z-olejem-rzepakowym-marki-rapso-1

Francuskie przysłowie głosi, że każda kobieta potrafi z niczego zrobić sałatkę. I choć przysłowia nie zawsze się sprawdzają, sałatki zdecydowanie należą do dań zarówno prostych i smacznych, jak
i efektywnych pod względem wizualnym. Warzywa skropione 100% czystym olejem rzepakowym olejem Rapso to perfekcyjne połączenie – dla smaku, oka i wymarzonej figury.

Samo zdrowie!

 

Sałatki posiadają wiele zalet. Są szybkie w przygotowaniu, niskokaloryczne i zdrowe. Świetnie sprawdzają się w roli kompana świadomego odżywiania oraz sojusznika w trudach związanych ze zrzuceniem wagi. Warzywa skropione olejem Rapso to duet idealny. Olej Rapso wyróżnia się doskonałymi właściwościami odżywczymi. W przeciwieństwie do zwykłego oleju, Rapso składem kwasów tłuszczowych przypomina oliwę  z oliwek. Nie musimy się zatem obawiać o podwyższenie poziomu cholesterolu we krwi. Co więcej, olej Rapso bogaty jest w kwasy Omega 3, odpowiedzialne za obniżenie ryzyka chorób serca, pamięć i koncentrację oraz witaminę E, potocznie zwaną witaminą młodości. Dodatkowo, produkt Rapso - wolny jest od manipulacji genetycznych. Bez wątpienia, jego charakterystyczne właściwości są wynikiem starannej pracy zarówno na etapie wyboru surowca, jak i podczas procesu wytwarzania, przechowywania i finalnie butelkowania oleju.

 

Kolorowe możliwości

 

Przygotowanie sałatki to zadanie zarówno proste, jak i przyjemne. Możliwości i przepisów na ich przyrządzenie jest wiele, a jedynym ograniczeniem jest tak naprawdę nasza wyobraźnia i preferencje kulinarne. Aby zachować dietetyczną wartość sałatek wato jednak pamiętać o wyeliminowaniu tłustych i kalorycznych sosów. Olej rzepakowy marki Rapso będzie w tym wypadku idealnym substytutem ciężkich dodatków. Jego neutralny smak świetnie komponuje się z bukietem warzyw oraz innymi składnikami. Dodatkowym atutem jest także fakt, że olej ten jest bezwonny. Dzięki takim właściwościom przygotowywane przez nas sałatki zyskują indywidualny charakter i nie tracą na dietetyczności. Co więcej, częste spożywanie sałatek nie musi kojarzyć się z nudą. Urozmaicając potrawę ciekawymi dodatkami - łososiem, tuńczykiem, słodkimi owocami, bakaliami czy wyrazistymi w smaku serami - skroplonymi odżywczym, 100% czystym olejem rzepakowym marki Rapso zyskujemy apetyczną i zdrową kompilację smaków.

 

Naturalne składniki, w wybieranych przez nas daniach, to podstawa świadomego odżywania, odpowiadającego za dobre samopoczucie, odporność, ładną cerę i zgrabną figurę. Potrawami, które z pewnością powinny zagościć w naszym menu są zatem różnorodne sałatki – smaczne, zdrowe i atrakcyjne pod względem wizualnym. Wzbogacone 100% czystym olejem rzepakowym marki Rapso stanowią perfekcyjną kompozycję smaków