Panierka idealna – nowe Chrupanierki Appetita

panierka-idealna-nowe-chrupanierki-appetita-1

Appetita wprowadza na sklepowe półki nową linię panierek, obejmującą trzy chrupiące propozycje: Chrupanierkę do mięs z pieprzem i czosnkiem, Chrupanierkę do kurczaka z płatkami migdałów oraz Chrupanierkę do ryby z koperkiem. Tajemnicą ich receptury są oryginalne dodatki, którymi zostały wzbogacone.

Appetita rozszerza ofertę o trzy nowe produkty: Chrupanierkę do mięs z pieprzem i czosnkiem, Chrupanierkę do kurczaka z płatkami migdałów oraz Chrupanierkę do ryby z koperkiem. Każda z nich, dzięki swojej recepturze, urozmaici przyrządzenie potrawy i nada jej niepowtarzalny smak. Produkty nie zawierają glutaminianu sodu.

 

Chrupanierka do ryby z koperkiem to prosty sposób na przygotowanie chrupiących filetów. Koperek wspaniale komponuje się z każdym rodzajem ryby, a dodany do panierki wzbogaca danie ziołową nutką i odświeżającym aromatem.

 

Chrupanierka do mięs z dodatkiem pieprzu i czosnku jest idealna do wszystkich rodzajów mięs. Sprawia, że kotlety i antrykoty będą odpowiednio doprawione, kruche oraz aromatyczne.

 

Chrupanierka do kurczaka z dodatkiem płatków migdałowych pozwoli na zaserwowanie kurczaka w nowej odsłonie. Płatki migdałów, dodane do panierki, podkreślają delikatność drobiowego mięsa oraz sprawiają, że panierka jest jeszcze bardziej chrupiąca.

 

Chrupanierki Appetita to sposób na przyrządzenie pysznego obiadu w krótkim czasie. Wystarczy zwilżone wodą lub mlekiem mięso bądź rybę obtoczyć w Chrupanierkach Appetita. Wyważona kompozycja ziół i przypraw pozwala szybko, bez wysiłku uzyskać aromatyczne, chrupiące dania. Z tyłu opakowania produktu znajdują się prosty przepis oraz sposób przygotowania potrawy.

 

Producent: Jutrzenka Colian

Produkt: Chrupanierka do ryby, Chrupanierka do mięs, Chrupanierka do kurczaka

Gramatura: 90 g

Cena: 1,80 zł.