Ryż Naturalny Brązowy marki Halina – moc pełnego ziarna

ryz-naturalny-brazowy-marki-halina-moc-pelnego-ziarna-1

Miłośnikom zdrowego trybu życia marka Halina oferuje Ryż Naturalny Brązowy, który jako produkt bezglutenowy i pełnoziarnisty stanowi wartościowe oraz sycące uzupełnienie zrównoważonej diety.

 

Ryż Naturalny Brązowy Halina to produkt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego konsumenta. Jest jednym z najmniej przetworzonych rodzajów ryżu, ponieważ w procesie obróbki ziarna usunięta zostaje jedynie jego zewnętrzna, niejadalna okrywa. Dzięki temu Ryż Naturalny Brązowy marki Halina zachowuje, bogate w wartości odżywcze, zarodek oraz warstwę przylegającą do nasiona. To właśnie obecność kilku warstw otrąb sprawia, że ziarna uzyskują charakterystyczny jasnobrązowy odcień.

 

Ryż brązowy polecany jest do codziennego spożycia przez dietetyków, ponieważ zawiera drogocenny błonnik. Ponadto, jego ziarna są wolno trawione przez organizm, pozostawiając uczucie sytości na długi czas.

 

Ugotowany Ryż Naturalny Brązowy Halina ma lekko kleistą strukturę i przyjemny orzechowy smak. Wspaniale komponuje się z potrawami na bazie mięsa i ryb, a także, jako dodatek do sałatek i dań egzotycznych. Jego przygotowanie zajmuje ok. 30 minut.

 

Producent:       Sawex Foods Sp. z o.o.

Produkt:          Ryż Naturalny Brązowy Halina   

Gramatura:      400 g

Cena det.:        ok. 3,90 zł